Šautriņu mešana: noskaidro precīzākos

Gulbenes sporta centrā pagājušās nedēļas nogalē norisinājās šautriņu mešanas sacensības, kurās aicināts piedalīties bija ikviens interesents.

Sacensību mērķis bija sekmēt šautriņu mešanas sporta attīstību un popularitāti Gulbenes novadā, kā arī noskaidrot precīzākos sportistus šautriņu mešanā. Sacensībās kopumā piedalījās 25 dalībnieki – 21 kungs un 4 dāmas. Pārstāvēta bija Gulbene, Druviena, Beļava, Stāmeriena, Lizums, Tirza, Jaungulbene, bija ieradušies arī viesi no Jēkabpils un Vecpiebalgas.

Dāmas un kungi sacensībās tika vērtēti atsevišķi. Kungu konkurencē uzvarēja Guntars Grebskis no Jēkabpils, 2.vietu ieguva Oskars Kuzmans no Vecpiebalgas. Starp mūsu novada pārstāvjiem labāko rezultātu uzrādīja Juris Aleksāns, viņam – 3.vieta. 4.vietā ierindojās Antons Kuzmans (Vecpiebalga), no 5. līdz 8.vietai – Rihards Račko, Ivo Liedeskalniņš (Stāmeriena), Aldis Strads (Lizums), Māris Sirmais (Tirza). Dāmu konkurencē 1.vietu izcīnīja Zeltīte Strade (Lizums), 2.vietā – Anda Seimane (Jēkabpils), 3.vietā – Avelīna Lāce (Vecpiebalga) un 4.vietā – Anda Rēdere (Stāmeriena).

Gulbenes sporta kluba “Šķēps” valdes loceklis Juris Aleksāns atzīst, ka atsaucība sacensībām bijusi laba. Plaši pārstāvēts bija mūsu novads, bija ieradušies arī šautriņmetēji, kas ir starp vadošajiem Latvijā. Priecējis, ka starp dalībniekiem bijuši arī tādi, kas pirmo reizi startējuši šautriņmešanas sacensībās. Kluba pārstāvji interesentus aicināja arī pievienoties klubam “Šķēps”. “Interese par šādām sacensībām ir, tādēļ ir vērts tās organizēt. Daļēji jau vienojāmies, ka nākamgad organizēsim atklāto turnīru, uz kuru gaidīsim visus interesentus, tostarp arī no Lietuvas un Igaunijas,” saka J.Aleksāns.

Šosestdien šautriņmetējiem plānots doties uz Pasaules reitinga turnīru Lietuvā, turp dosies J.Aleksāns un Z.Strade. 2. un 3.aprīlī notiks Jēkabpils kauss šautriņmešanā. 23.aprīlī, pārstāvot Gulbenes novadu, četri šautriņemtēji dosies uz Latvijas Sporta veterānu savienības sporta spēlēm. Saņemts uzaicinājums piedalīties arī sacensībās Vecpiebalgā.

Pievieno komentāru

Sports