Šautriņu mešana: Zeltīte Strade izcīna septīto čempiones titulu

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā tika aizvadīts šāgada Latvijas čempionāts šautriņu mešanā. Sacensībās veiksmīgi startēja arī mūsu novada šautriņmetēji.

Šis turnīrs bija zīmīgs ar to, ka tika uzstādīts jauns apmeklētības rekords Latvijas reitinga sacensībās. Kopumā uz sacensībām bija ieradušies 84 dalībnieki - 64 kungi un 20 dāmas - no dažādām Latvijas malām. Pāru sacensībās dāmām startēja 11 pāri un kungiem - 28 pāri.  

Spēlē "501" lizumniete Zeltīte Strade izcīnīja čempiones titulu. Tas viņai ir jau septītais čempiones tituls - par čempioni viņa ir kļuvusi 1999., 2000., 2002., 2004., 2007., 2008., kā arī tagad - 2011.gadā. Tāpat kā pagājušajā gadā finālā Zeltīte tikās ar Ligitu Vilks, taču šoreiz pārāka izrādījās Zeltīte. Arī pāru sacensībās dāmām Zeltīte pārī ar Vitu Grebsku (Jēkabpils) izcīnīja čempiones titulu. Otra mūsu novada pārstāve Elīna Putniņa pārī ar Aretu Kovaļevsku (Bauska) ierindojās 2.vietā, savukārt individuālajā vērtējumā viņai - 5.vieta.

 

Kungiem gulbenietis Agnis Šumakovs pārī ar Kristapu Deksni, kurš pārstāv Rīgas klubu, izcīnīja 3.vietu, savukārt individuālajā vērtējumā Agnis ieņēma 16.vietu. Otrs gulbenietis Juris Aleksāns pārī ar Andri Medni no Limbažiem ierindojās 5.vietā, savukārt individuālajā vērtējumā viņam - 17.vieta.

 

Visiem sacensību dalībniekiem bija iespēja piedalīties arī papildspēlē "Bullis" atsevišķi kungu un dāmu konkurencē. Šajā disciplīnā dāmu konkurencē E.Putniņa izcīnīja 1.vietu. Vīru konkurencē J.Aleksāns ierindojās 2.vietā.

 

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 26.februārī Vecumniekos, kur tiks izspēlēts pirmais Vecumnieku kauss šautriņu mešanā.

Pievieno komentāru

Sports