Savienības valde neieklausās biedros

Otrdien izskanēja ziņa, ka veikts mēģinājums ietekmēt SIA "3 pret 3" vadītāju Viesturu Ozolu, lai viņš atsauktu savu balsi petīcijā, kurā Latvijas Basketbola savienības biedri pieprasa sasaukt ārkārtas sapulci un lemt par savienības prezidenta Ojāra Kehra atlaišanu.

V.Ozolam bija zvanījis "VEF Rīga" kluba galvenais treneris Valdis Valters, prasot, kāpēc viņš bez konsultēšanās ar viņu parakstījis iesniegumu.

 

Kā izteicās V.Ozols, viņam V.Valters esot apgalvojis, ka savas balsis no iesnieguma atsaukuši Liepājas un Gulbenes pārstāvji, tomēr gan "Liepājas lauvu" kluba prezidents Artis Lagzdiņš, gan Gulbenes olimpiskā kluba "Buks" direktors Sandis Čilipāns to noliedz. Viņi arī apgalvo, ka nav saņēmuši zvanus, kuros viņus kāds censtos ietekmēt.

 

S.Čilipāns vēlreiz uzsver, ka galvenais iemesls, kāpēc viņš ir parakstījis iesniegumu par savienības biedru ārkārtas sapulces sasaukšanu, ir savienības valdes neieklausīšanās biedru domās un viedokļos (savienības izveidotās institūcijas - Sacensību komisijas viedoklī), kas rada negatīvu nostāju pret savienības vadību.

 

"Uzskatu, ka galvenais mērķis ir panākt savienības vadības ieklausīšanos biedros, kā arī veiksmīgas komunikācijas veidošana, kas diemžēl līdz šim nav bijusi. Ārkārtas biedru sapulces sasaukšana ir paredzēta savienības statūtos, kas paredz, ka biedriem ir likumīga iespēja izteikt savu viedokli un lemt par tālāko Latvijas basketbola attīstību. Manuprāt - vismaz daļēji mērķis jau ir sasniegts - rosinot diskusiju par daudziem jautājumiem Latvijas basketbola sabiedrībā," uzsver S.Čilipāns.

 

Viņš piebilst, ka Gulbenes olimpiskais klubs "Buks" neizvirzīs jaunus kandidātus savienības prezidenta amatam.

 

"Esmu par iespējas došanu gan esošajam savienības prezidentam, gan jauniem kanditātiem pārliecināt biedrus par savu darbības plānu Latvijas basketbola attīstīšanai," norāda S.Čilipāns.

Pievieno komentāru

Sports