Savļaka izcīna 50.vietu

Devītajā Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē, kas šonedēļ notiek Polijas reģionā Šlask-Beskidi, sacensību otrajā dienā uz starta stājās arī distanču slēpotāji, starp viņiem arī mūsu jaunieši Viktorija Savļaka un Ronalds Vovers.

Distanču slēpošanas 5 kilometru distancē klasiskajā stilā meitenēm V.Savļaka ierindojās 50.vietā, savukārt 7,5 kilometru distancē klasiskajā stilā zēniem R.Vovers ieņēma 74.vietu.

V.Savļakas trenere Dace Anča vērtē, ka viņas audzēknei ir izdevies sasniegt ļoti labus rezultātus.

"Ņemot vērā to, ka Viktorija šajā distancē citai Latvijas pārstāvei 42.vietas ieguvējai Anetei Bricei, kas plāno piedalīties Pasaules čempionātā, zaudēja tikai nepilnu minūti, manuprāt, viņa ir nostartējusi ļoti labi," saka D.Anča.

Sportisti esot atzinuši, ka distance ir bijusi ļoti grūta, jo lielākoties bijis kāpums, turklāt vietām pat samērā straujš, kā arī lēzeni kritumi, kuru laikā nebija iespējas atjaunot spēkus. Taču dalībnieki nezaudē cerības uz nākamajiem startiem, kur varētu uzlabot rezultātus