Septiņpadsmitais Latvijas čempiona tituls

Pagājušajā sestdienā un svētdienā Alūksnē notika Latvijas čempionāta distanču slēpošanā II posma sacensības sprintā un duatlonā. Savu sešpadsmito un septiņpadsmito Latvijas čempiona titulu izcīnīja Jānis Paipals. Svētdien, papildinot savu zelta medaļu kolekciju, viņš ir "noķēris" līdz šim vistitulētāko Latvijas čempionu, bijušo gulbenieti Juri Ģērmani.

Pirmajā sacensību dienā sportisti sacentās sprintā. Vispirms notika kvalifikācijas braucieni, pēc kuriem nākošajā kārtā "atlasijās" 16 labākie. Tālāk sacensības turpināja astoņi labākie, bet finālā spēkiem mērojās četri ātrākie.

V 21 grupā uzvarēja Jānis Paipals. V 20 grupas junioriem dramatiskā cīņā Edijam Avenam trešā vieta, otrās vietas ieguvējs viņu apsteidza par nepilnu pusmetru.
Sievietēm S 21 grupā Dace Anča ieguva otro vietu, bet Līgai Berkoldei trešā vieta. S 20 grupā uzvarēja Kristīne Ameļčenko.

S 14 grupā trešo vietu izcīnīja Rasma Rudzīte.

Svētdien duatlonā (klasika+slidsolis) par kārtējo Latvijas čempionu vīriešiem 10+10 kilometru distancē kļuva Jānis Paipals. Pirmos 10 kilometrus klasiskajā solī vēl viņam līdzi turēja Rīgas komandas slēpotājs, tomēr jau pēc slēpju maiņas ātri vien Jānis prata "aizmukt"no tuvākā sāncenša, izcīnot pārliecinošu uzvaru.
S 18 grupas meitenēm bija ļoti spēcīga konkurence, piedalījās Lietuvas pārstāves, kas ir savas valsts izlases kandidātes uz EYOF Polijā. 3+3 kilometru distancē Viktorija Savļaka ierindojās trešajā vietā, bet tā kā lietuvietes startēja individuāli, tad Viktorijai sudraba godalga. Kristīnei Ameļčenko S 20 grupā pirmā vieta.

S 14 grupas meitenēm 1+1 kilometri garā distancē pirmo vietu izcīnīja Rasma Rudzīte.

V 14 grupas zēniem Andrim Beķerim 2+2 kilometru distancē piektā vieta.

Trešdien, 21.janvārī Gulbenes biatlona - slēpošanas trasē notiks Gulbenes rajona BJSS atklāto slēpošanas sacensību seriāla "Baltās trases" II kārta. Starts no pl.14.30 - 16.30. Slēpošanas stils brīvais.