Sešgadnieki sporto Bērzu skolā 2

Gulbenes Bērzu sākumskola šonedēļ pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu sešgadniekiem organizēja sporta dienu "Savicinām spārnus".

Sporta dienas scenārijs tika veidots līdzībās - tāpat kā gājputni gatavojas ceļam uz siltajām zemēm, tā arī sešgadnieki sāk gatavoties lielajam lidojumam uz skolu. Skolotājas Sarmīte Ieleja un Arnita Zipova stāsta, ka kopā ar bērniem atraktīvā un sportiskā veidā tika izspēlēta gājputnu lidošana uz siltajām zemēm. Kopā ar putnu Gudrinieku bērni izmēģināja, kā pēc numuriem var veikli sastāties putnu kāsī, uzzināja, ka putni pirms došanās ceļā barojas, un to arī jautri izmēģināja stafetēs ar zīļu, kastaņu un čiekuru lasīšanu. Bērniem bija iespēja arī kārtīgi izvingroties - izkustināt spārniņus, astītes un visu augumu, kā arī pārvarēt šķēršļu joslu un mācīties "lidot".

 

"Beigās visiem par lielu pārsteigumu izrādījās, ka lielais putns Barotājs atradis zemē lielu tārpu, kas bija visiem kopīgi jāvelk laukā no zemes. Te ļoti noderēja audzinātāju palīdzība," stāsta skolotājas.

 

Izkustējušies un saņēmuši sporta dienas sertifikātus, mazie audzēkņi priecīgi devās uz savām grupiņām.


Putnu lomās sporta dienas laikā iejutās skolotājas S.Ieleja, A.Zipova, Palmīra Gailīte, Sarmīte Gobiņa un Solvita Jansone. Skolotājas priecājas par aktīvajiem un zinātkārajiem sešgadniekiem un viņu sportiskajām skolotājām un saka paldies par sadarbību.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

uz šādiem pasākumiem fotogrāfi no preses neierotas..... Malači skolotāji!

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 22:42

Tikai 3 bildes???
Nu,protams,nav jau deputāti...:(((

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 20:08

Sports