Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien – „Gulbis 2012” 2

Sestdien, 30.jūnijā, startēs tradicionālais rallijsprints „Gulbis 2012". Jāatgādina, ka šogad tā trases ies pa Cesvaines puses ceļiem.

„Gulbis 2012" būs ne tikai Latvijas rallijsprinta čempionāta 5.posms, bet arī Igaunijas „E-cup" kausa izcīņas 3.posms. Sacensībām ir pieteikušās vairāk nekā 70 ekipāžas. Uz starta stāsies gan Latvijas autosportisti, gan arī kupls igauņu ekipāžu pulks, arī pa kādam Krievijas pārstāvim. Neapšaubāmi līdzi varēsim just arī mūsu puses autosportistiem. Sacensībās plāno startēt Jānis Patmalnieks/ Rolands Ziemelis, Zintis Mezītis/ Agris Kārkliņš, Rimants Kalniņš/ Jānis Siliņš, Viesturs Tilgass, Atis Ozoliņš/ Jānis Lācis, kā arī novadnieks Ralfs Sirmacis/ Māris Kulšs.  

Sacensību dalībnieki jau no paša rīta izies tehniskās pārbaudes, kā arī iepazīsies ar trasi, bet pulksten 14.30 Cesvaines pils teritorijā tiks dots starts arī pašām sacensībām. Sacensību gaitā sportistiem būs jāveic seši ātrumposmi - trīs ātrumposmi tiks izbraukti divas reizes katrs. Sacensību organizators Jānis Sniedzāns stāsta, ka pirmais ātrumposms „Cesvaine" apmēram pirms 10 gadiem ir braukts ziemas rallijā. Otrais ātrumposms „Pērle" sportistiem būs zināms no pagājušā gada „Gulbja", tiesa, šoreiz tas virzīsies pretējā virzienā. Savukārt trešais ātrumposms „Liezēre" šādā izpildījumā visā garumā vēl nav braukts, savulaik ziemā ir braukta kāda daļa no šī ātrumposma, dažas vietas sportistiem būs zināmas arī no šīgada Madonas rallija. Sacensības solās būt interesantas gan sportistiem, gan arī skatītājiem, jo ātrumposmi ir ātri un tehniski.

 

Pirmajā un ceturtajā ātrumposmā „Cesvaine" pirmā automašīna startēs pulksten 14.38 un 16.59. Otrajā un piektajā ātrumposmā „Pērle" pirmās automašīnas starts plānots pulksten 15.08 un 17.29. Trešajā un sestajā ātrumposmā „Liezēre" pirmajai automašīnai starts tiks dots pulksten 15.50 un 18.11.

 

Jāatgādina, ka trases tiks slēgtas stundu pirms pirmās automašīnas došanās trasē. Ātrumposmu kartes skatītāji var aplūkot interneta mājas lapā „www.4rati.lv". Sacensību dokumenti un pieteikušos dalībnieku saraksts atrodams mājas lapā „www.autorally.lv".

 

Rallijsprinta finišs plānots apmēram pulksten 18.30, savukārt pulksten 20.30 pie Cesvaines pils notiks svinīga sacensību uzvarētāju apbalvošana.

 

Sacensību organizatori aicina apmeklēt rallijsprintu un atbalstīt dalībniekus, protams, ikviens tiek aicināts arī neaizmirst par drošību - gan savu, gan arī dalībnieku.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vietējais

Jāpiebeidz tie lauku ceļi līdz galam-kretīni.

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 12:21

Sports