Sestdien Madonā turpināsies „Swedbank spēkavīru čempionāts”

Šosestdien, 6.jūnijā, Madonā pie pilsētas Domes notiks „Swedbank spēkavīru čempionāta" otrais posms, kur turpinās piedalīties arī Gulbenes pārstāvji Andris Leišavnieks un Gunārs Zakarītis. Pirmo posmu Tukumā uzvarēja Preiļu pārstāvis Artis Plivda.

"Pirms „Swedbank spēkavīru čempionāta" elites vīriem no pulkst.en 12.00 savus spēkus rādīs Latvijas aizsardzības spēku stiprinieki „Magnum armijas Dižvīra„ sacensībās. Šajos mačos spēkavīru vingrinājumi ir pielīdzināti armijas rīkiem un tie ir ar nedaudz mazākiem svariem kā elites spēkavīriem. Armijas Dižvīra titula pretendenti cīnīsies zemessarga skrējienā, lielā baļķa celšanā, kombinācijā - riepas velšanā un kastu celšanā, lādiņu turēšanas vingrinājumā un armijas automašīnas vilkšanā. Pēc dižvīriem ap plkst 14.30 sāksies Latvijas spēcīgāko vīru cīņas," stāsta Latvijas Spēka Atlētu Federācijas speciālists Juris Kokainis.

 

Madonas posmā atlēti sacentīsies šādos virinājumos:

 

* Vivacolor Vikinga prese


* G4S nēšu nešana (380 kg)


* Triobet spēka kāpnes (200, 225, 250 kg)


* J&S Ūdensmeistars automašīnas vilkšana


* Elsana kombinācija (riepas velšana + 125kgx2 fermera pastaiga)


* Swedbank akmeņu celšana (100, 120, 140, 160 un 180 kg)

 

J.Kokainis inmformē, ka otrajā „Swedbank spēkavīru čempionāta" posmā nestartēs pašreiz stiprākais Latvijas spēkavīrs Agris Kazeļņiks, kurš piedalīsies Čempionu līgas posmā Slovākijā.

 

"Tomēr garlaicīgi nebūs, jo Madonas posmā dalību apstiprinājis Raivis Vidzis, kas Latvijā nav startējis gandrīz divus gadus.," ir pārliecināts J.Kokainis.

 

„Pirmais posms Tukumā parādīja, ka atlēti bija izsalkuši pēc sacensībām, gatavi celt lielus svarus un darbojas ar lielu atdevi. Skatītājiem bija un būs iespēja pamēģināt arī vingrinājumu rīkus, ko Tukumā dažiem neizdevās pat pakustināt" piebilda Latvijas spēka atlētu federācijas vadītājs Māris Liepiņš.

 

Starp vingrinājumiem skatītājus priecēs pūtēju orķestris un deju kopa. Notiks dažādi skatītāju konkursi un spēkavīru vingrinājumi līdzjutējiem ar balvām. Kā parasti, pasākuma vadība būs atraktīvā Raimonda Bergmaņa rokās. Skatītājiem būs interesanti!

 

Turpmākie Swedbank spēkavīru čempionāta posmi notiks:

 

Rojā 11. jūlijā

 

Preiļos 18.jūlijā

 

Gulbene 25. jūlijā

 

Ventspils 8. augustā

 

Ogre 30.augusts (Fināls)

 

No 27.jūlija "Swedbank spēkavīru čempionāta" posmus sāks rādīt Latvijas Neatkarīgā televīzija, parādot visus posmus to secībā. Sekojiet informācijai www.sacensibas.lv.

Pievieno komentāru

Sports