Sevi piesaka topošie vieglatlēti

12.janvārī Limbažos notika Latvijas čempionāta atlases sacensības vieglatlētiem - 11 un 12 gadus veciem skolas vecuma bērniem, kuri vispārizglītojošajā skolā mācās 5. vai 6.klasē.

No Gulbenes novada sporta skolas šajās sacensībās startēja pieci audzēkņi. Trīs no viņiem ieguva tiesības februārī Rīgā startēt Latvijas čempionātā. Tie ir: Loreta Beķerniece (Gulbenes 2.vidusskolas 5.klases skolniece; treneris Voldemārs Mezītis), Rolands Blūms un Keita Birzniece (abas - Gulbenes vidusskolas 5.klases skolnieces; trenere Irēna Aizpure).

“Tās bija kvalifikācijas sacensības, kurās piedalījās mūsu sporta skolas audzēkņi. Šajā vecuma posmā nav jāuzrāda konkrēts rezultāts, bet ir jāiegūst kāda no pirmajām piecām vietām konkrētā disciplīnā, tad sportists kvalificējas dalībai Latvijas čempionātā,” “Dzirkstelei” stāsta I.Aizpure.

No pieciem Gulbenes novada sporta skolas audzēkņiem, kuri startēja Limbažos, divi izcīnīja godalgotās vietas: R.Blūms 300 metru skrējienā – 3.vietu un K.Birzniece 1000 metru skrējienā – 3.vietu. “Ziemas sezonai tie ir augsti sasniegumi. Tā ka sākums ir ļoti labs,” konstatē I.Aizpure. L.Beķerniece iekļuva pirmajā piecniekā, startējot 60 metru barjerskrējienā.

Citi gulbenieši sacensībās Limbažos kvalificējās finālskrējienos, bet neiekļāvās piecu labāko skaitā. Daži no šiem sporta skolas audzēkņiem vieglatlētikā trenējas vēl salīdzinoši nesen – tikai kopš pagājušā gada septembra. Šajās sacensībās Limbažos piedalījās arī šādi treneres I.Aizpures audzēkņi: Sanija Ozoliņa (Gulbenes vidusskolas 6.klase) – tāllēkšanā un 300 metru skriešanā, Markuss Resnis (Gulbenes vidusskolas 5.klase) – 60 metru un 300 metru skriešanā.

Pievieno komentāru

Sports