Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sezona beidzas ar pārsteigumiem

Gulbenieši piedalās pludmales volejbola čempionātos arī Balvos un Madonā
Ir noslēdzies "Vidzemes Būvnieka - Gulbenes" kauss smilšu volejbolā. "Finālā spēlē pārsteigumu bija diezgan daudz," saka organizētājs Dzintars Vasiļjevs.

Uzvaru izcīna komanda "97"

Dz.Vasiļjevs stāsta, ka finālā iekļuva astoņas labākās komandas. 1.vietu finālā izcīnīja komanda "97" (Laura Stradiņa un Madara Umure).

 

"Pamatturnīrā šī komanda bija trešā," norāda Dz.Vasiļjevs. 2.vietā - komanda "Dateles" (Agnese Melne un Marika Blumberga).

 

"Pamatturnīrā šī komanda bija ceturtā," saka turnīra organizators. Savukārt 3.vietā - sezonas līderes komanda "Fantasy"(Sanda Ragozina un Baiba Veismane), 4.vietā - komanda "Basās" (Solvita Vīcupa un Inese Ubaga), 5.vietā - komanda "Mango" (Aiga Blumberga, Arina Martinova, Ārija Samsonova), 6.vietā - komanda "LL" (Lauma Lazdiņa un Laura Puniņa), 7.vietā - komanda "Veiksmīgās" (Aija Vasiļjeva un Daiga Ņikitina), bet 8.vietā - komanda "Gulbene" (Zane Žogota un Renāte Supe").


Kopvērtējumā 1.vietā - komanda "97", 2.vietā - komanda "Fantasy",

 

"Kaut gan visu sezonu šī komanda bija līdere," norāda Dz.Vasiļjevs.

 

3.vietu kopvērtējumā izcīnīja - komanda "Dateles", 4.vietā - komanda "Basās", 5.vietā - komanda "Mango", 6.vietā - komanda "Veiksmīgās", 7.vietā - komanda "LL", 8.vietā - komanda "Gulbene."


"Vēl tika apbalvotas arī grupas J 18 (jaunietes līdz 18 gadiem un 18 gadus vecas) līderes. Šajā grupā 1.vietā - komanda "97", 2.vietā - "Fantasy", 3.vietā - komanda "LL".

 

Turnīra organizators piebilst, ka visa turnīra garumā komanda "97" nekad nebija bijušas pirmās, bet finālā viss mainījās. Grupā S 35, tas ir sievietes, kurām ir 35 gadi vai vecākas, 1.vietu ieguva komanda "Basās", savukārt 2.vietā - komanda "Veiksmīgās."

 

"Šajā grupā vairāk komandu nav, tāpēc arī vietas ir tikai divas," norāda Dz.Vasiļjevs.


Visās nominācijas visām trim pirmajām vietām tika pasniegtas piemiņas statuetes un medaļas. Kopvērtējumā visas komandas tika apbalvotas ar piemiņas diplomiem.

 

"Pārsteigums bija no Gulbenes sporta centra direktora Ziedoņa Lazdiņa. Viņš bija sagādājis kopvērtējuma 1.vietai pludmales volejbola bumbu," stāsta Dz.Vasiļjevs.

Savukārt turnīra organizators bija parūpējies par lielu kliņģeri, pie kura pēc apbalvošanas tika pasēdēts un pārrunātas dažādas sporta lietas, kā arī iesāktas sarunas par nākamā gada turnīru.


Dz.Vasiļjevs lielu paldies saka atbalstītājiem "Vidzemes Būvniekam" un personīgi Jānim Boktam, Ziedonim Lazdiņam un stadiona darbiniekiem.

 

Uzvaru izcīna Balvos

Pagājušās nedēļas nogalē noslēdzās Balvu novada pludmales volejbola čempionāts. Dz.Vasiļjevs stāsta, ka tajā startēja mūsu novada cilvēks Vitālijs Platais komandā "Serve".

 

"Tā ir apvienota komanda, jo tajā ir viens dalībnieks no Alūksnes, otrs - no Līvāniem, bet trešais - no Gulbenes novada. Grupā 37+ V.Platais izcīnīja 1.vietu. "Liels prieks par viņu un viņa panākumiem šajā čempionātā," saka Dz.Vasiļjevs.

 

Madonā uz goda pjedestāla - mūsējās meitenes

Ir noslēdzies arī Madonas novada pludmales volejbola čempionāts.

 

"Mūsu meitenes tajā paņēma gandrīz visu goda pjedestālu," norāda Dz.Vasiļjevs.


Finālā iekļuva četras mūsu komandas. Galarezultātā šajā čempionātā 1.vietu izcīnīja mūsu komanda "Fantasy" (Sanda Ragozina un Agnija Dobrovoļska), 2.vietā - mūsu Lizuma komanda "Ķekari" (Elīna Morozova, Evija Morozova un Justīne Zirne), 3.vietā - mūsu novada čempiones komanda "97" (Laura Stradiņa, Lauma Lazdiņa un Madara Umure), savukārt dalītajā 5./6.vietā - komanda "Basās" (Solvita Vīcupa un Inese Ubaga).

Pievieno komentāru

Sports