Sezonas atklāšanas sacensības "LDO Kauss 2010"

Ar 2010.gada LDO kausa sacensībām šautriņu mešanā, kas notiks Rīgā, oficiāli tiks atklāta 2010.gada šautriņu mešanas sezona.

Šosezon ir arī izmaiņas Latvijas reitinga sacensību noteikumos, reitinga punktu piešķiršanā, licencēšanās noteikumos, kā arī sacensību organizatoru noteikumos.  

"Diemžēl ar LDO datiem gadījās negadījums un šā iemesla dēļ vēl visas izmaiņas nav izdevies nopublicēt. Un saistībā ar šo pirmajās sacensībās spēlētāji netiks iedalīti licencētajos un nelicencētajos, jo spēlētājiem nav bijusi iespēja iepazīties ar licencēšanas noteikumiem," norāda "Latvijas dārts" pārstāvis Žanis Buklovskis.

 

Ž.Buklovskis skaidro, ka visi spēlētāji, kuri būs piedalījušies LDO Kausā un licencēsies līdz nākamajām Latvijas reitinga sacensībām, kuras 20. februārī notiks Skaistkalnē, saņems reitinga punktus par ieņemto vietu LDO Kausa sacensībās. Licencēšanās šogad ir cieši saistīta arī ar klubu un interešu grupu izveidošanu un dalību klubu komandu sacensībās. Klubu spēlētājiem licencēšanās būs lētāka.

 

"Spēlētāji, varat jau meklēt klubus, kuriem pievienoties vai veidot jaunus klubus." aicina Ž.Buklovskis.

 

Papildus šogad organizēs arī sacensības.

"LDO Kauss 2010", kā jau ierasts, notiks divas dienas, kad noskaidros kungu un dāmu individuālos un pāru čempionus, kā arī jauniešu individuālos čempionus.


Sacensību programma

30. janvāris (individuālās sacensības):


09:00 - spēļu zāle atvērta


11:00 - dalībnieku reģistrācijas noslēgums


11:45 - sacensību atklāšana


12:00 -kungu un dāmu individuālās sacensības

15:00 - jauniešu sacensību sākums;

 

31. janvāris (pāru sacensības) ;

09:00 - spēļu zāle atvērta;


10:00 - dalībnieku reģistrācijas noslēgums;

11:00 - kungu un dāmu pāru sacensības.


Sīkāka informācija un sacensību nolikums, kā arī šautriņu mešanas noteikumi ir pieejami Latvijas Darts organizācijas mājas lapā http://www.latviadarts.com/

Pievieno komentāru

Sports