Sezonas pēdējā mājas spēle bukiem izdevās

Vakar bukiem bija spēle ar Barons/LMT basketbolistiem. Spēles sākums viesiem izdevās veiksmīgāks (0:7), taču drīz pēc tam Buki atguva zaudēto, un ceturtdaļas vidū Agris Kazāks ar precīzu tālmetienu pirmo reizi izvirzīja gulbeniešus vadībā (12:11). Līdz pat ceturtdaļas pēdējai minūtei cīņa laukumā aizritēja punkts punktā. Ceturtdaļas beigās ar tālu metienu pēdējā sekundē Kravčenko baroniem panāca 4 punktu pārsvaru.

Otras ceturtdaļas sākumā viesiem bija jau +6 un līdz ceturtdaļas vidum spēles gaitā arī neko neizdevās mainīt. Kamēr buki krāja piezīmes, pretinieks palielināja pārsvaru (25:35). Neveiksmju sēriju pārtraukt izdevās Gundaram Rauzam ar skaistu tālmetienu. Pacietīgi atspēlējot punktu pēc punkta, divas minūtes pirms puslaika beigām Salvis Mētra atkal izvirzīja bukus vadībā (38:37). Šoreiz gan vadību izdevās nosargāt, rezultāts pēc 20 minūtēm - 43:41.

Līdz pat trešās ceturtdaļas 6. minūtei cīņa aizritēja punkts punktā. Taču pēc Plivdas 5. piezīmes viesiem atkal izdevās izvirzīties vadībā. Ceturtdaļas otrā pusē lielisku spēli laukumā rādīja Agris Kazāks, neļaujot Barons/LMT palielināt rezultāta starpību. Ceturtdaļa noslēdzās ar Mētras precīzu metienu no groza apakšas pēdējā sekundē (63:68).

Pēdējā ceturtdaļā bukiem bez garajiem spēlētājiem bija grūti turpināt kontrolēt situāciju laukumā, tomēr padoties gan neviens nedomāja. Ar pretinieku agresīvajiem uzbrukumiem labi galā tika gan Kazāks, gan Brūniņš gan Mētra, spēles izskaņā piekāpjoties čempionvienībai tikai par 9 punktiem - 79:88.

Bukiem vēl šosezon paredzētas divas spēles izbraukumā: 13.aprīlī - ar Ķeizarmežu Saulkrastos un 15.aprīlī - ar Valmieru.

ASK/Buki - Barons/LMT 79:88 (22:26; 21:15; 20:27; 16:20).

ASK/Buki: Kazāks 21p., Mētra 18p.+5AB, Rauza 13p., Plivda 12p.+7AB, Rudzītis 12p., Kindzulis 3p., Servuts