Sezonu tradicionāli atklās Lizumā

Alūksnes Kinologu biedrība “Remis” svētdien, 14.maijā, Lizuma vidusskolas sporta laukumā rīko tradicionālās suņu sporta sacensības. Biedrības vadītājs Agris Naglis atgādina, ka sacensību sezonas atklāšana tieši Lizumā jau kļuvusi par tradīciju.

“Lizumā ir ļoti atsaucīgi cilvēki, kas mūs labprāt uzņem. Lizums neatrodas tālu no Alūksnes, kā arī Lizuma pagasta Velēnā dzīvo viens no kinologu rīkoto sacensību līderiem un labākajiem valsts sportistiem. Tas ir Jānis Kamarūts un viņa suns Ergo,” piebilst A.Naglis. Biedrības vadītājs atgādina, ka sacensību dalībnieku reģistrācija sāksies no pulksten 10.00 līdz 10.45. Sacensībās var piedalīties jebkurš gan šķirnes, gan bezšķirnes suns, kurš ir vakcinēts. Šis fakts apstiprināms, uzrādot veterināro apliecību.


Sacensību dalībnieki startēs četrās vecuma grupās. Jaunākajā grupā tiks iekļauti dalībnieki līdz 36 gadu vecumam. Vecākajā grupā ar saviem suņiem piedalīsies kinologi, kas vecāki par 36 gadiem. Iesācēju grupā startēs dalībnieki, kuri šajā sezonā sacensībās piedalīsies pirmo reizi, kā arī suņi vecumā līdz gadam. Grupā “Bērns ar suni” piedalīsies bērni vecumā līdz 15 gadiem ar saviem mīluļiem.


Sacensību programmā dalībnieki sacentīsies trīs posmos: 1.posms – suņa piesaukšana, 2.posms – šķēršļu josla, 3.posms – figuranta aizturēšana un aporta atnešana. Katrā posmā paredzētas arī soda sekundes.


Pievieno komentāru

Sports