Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Siltajos" noslēgusies golfa sezona

Septembra nogalē notika golfa sezonas noslēdzošās sacensībās “Siltajos”. Kā viens no trīs turnīriem tika aizvadīts novada atklātais čempionāts golfā, kurā startēja 24 dalībnieki.


Golfa kluba “Siltie” valdes priekšsēdētājs Aldis Strads stāsta, ka kungu konkurencē uzvaras laurus plūca Ingars Andževs, otrais - Raivo Aizstrauts (Madona), trešais - Kārlis Duļbinskis. Dāmu konkurencē uzvarēja Sintija Pakalne, bet junioru - Markuss Rauza.
“Golfa maratonā” tika aizvadīta pēdējā 22.kārta, kurā uzvaru izcīnīja Raivo Aizstrauts, aiz sevis atstājot Sintiju Pakalni un Ingaru Andževu. Septembra mēneša kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Elviss Ozols, līdz ar to “golfa maratona” vasara ir noslēgusies ar Gundara Rauzas uzvaru, otrajā vietā - Aldis Strads, bet trešajā - Agnis Ļisicins.
Kā trešais turnīrs sestdien tika izpēlēta Ministru prezidenta kausa izcīņas 3.kārta, kurā uzvaru izcīnīja Ingars Andževs, aiz sevis atstājot Raivo Aizstrautu un Gundaru Rauzu. “Ministru prezidenta kausa kopvērtējumā tas ļāva Gundaram izcīnīt pirmo vietu, otrais - Ingars, bet trešajā vietā - Ainārs Zeps (Madona). Dāmām pēdējā kārtā uzvarēja Sintija Pakalne, kas kopvērtējumā viņai un Dacei Pajatei deva vienādu punktu summu. Pārspēlē veiksmīgāka izrādījās Dace, izcīnot pirmo reizi ceļojošo Ministru prezidenta kausu,” stāsta A.Strads.

Golfa kluba “Siltie” vārdā A.Strads lielu paldies velta “Silto” saimniecei Velgai Apinītei, galvenajai sekretārei Anitai Rauzai, un golfa laukuma uzturētājam Gundaram Rauzam. “Paldies visiem, kas daļu no sava brīvā laika velta golfam, un ļoti gribas cerēt, ka golfa attīstība mūsu novadā arī turpmāk būs ar plus zīmi,” saka A.Strads.

- Inita SavickaGolfa laukuma “Siltie” noslēgumā ar kausiem varēja lepoties: (no kreisās) Gundars Rauza, Markuss Rauza un Dace Pajate. Foto: Aldis Strads

Pievieno komentāru

Sports