"Skandi" rallija komanda gatavojas aizraujošai cīņai rallijā "Sarma 2011"

Skandi rallija komanda 12. un 13. februārī Alūksnes un Gulbenes pusē piedalīsies Latvijas tradicionālākajā un pazīstamākajā ziemas rallijā Sarma 2011, kas ir Latvijas Rallija čempionāta otrais posms. Šoreiz Skandi rallija komandu trasē pārstāvēs trīs ekipāžas, kas centīsies iesaistīties aizraujošajā cīņā par panākumiem rallijā Sarma 2011.

Visas trīs Skandi rallija komandas ekipāžas pirms nedēļas nogalē gaidāmajām sacensībām veica iespaidīgu sagatavošanās darbu - vairāku dienu garos treniņos sportisti pielāgojās Gulbenes pusē gaidāmajiem ceļa apstākļiem, kā arī tika veikta automašīnu regulēšana.  

Īpaši aizraujošajai cīņai gatavojas Ivara Vasaraudža un Pētera Spredža ekipāža, kas, pateicoties Pata AB un Skandi Motors atbalstam, šogad startē N4 klasē ar kompānijas MML Sports sagatavoto Mitsubishi Evolution X Group N sporta automašīnu. Pēc neveiksmes pirmajā sezonas rallijā, Lietuvā, šī ekipāža ir apzinājusi lietas, kas ir jāmaina, lai būtu iespējams sasniegt konkurētspējīgākus rezultātus.

 

"Treniņos atradām citādākus transmisijas regulējumus. Līdz ar katru nobraukto kilometru iemaņas atgriezās arvien vairāk un vairāk. Pieradu pie jaunā auto un līdz ar to pieauga arī ātrums un uzlabojās rezultāti. Protams, vēl ir vajadzīgs laiks, lai varētu teikt, ka viss ir perfekti. Treniņu programmas noslēgumā vairāk strādājām pie braukšanas pa tumsu. Visi konkurenti arī trenējas, un cik mums ir izdevies tiem pietuvoties, redzēsim svētdienas pēcpusdienā," atklāj Ivars Vasaraudzis.

 

Ar ralliju Sarma 2011 savu rallija sezonu atklās Raimonds Kisiels un Arnis Ronis, kuri šosezon turpinās priecēt skatītājus ar ātro Mitsubishi Lancer WRC rallija automašīnu. Pēc treniņiem stūrmanis Arnis Ronis atzina: "Esam ļoti apmierināti ar aizvadītajiem treniņiem. Tos uzsākot, nebija pārliecības un drošības sajūtas, tomēr treniņu gaitā izstrādājām ļoti labus automašīnas regulējumus, kā arī izmēģinājām dažādas riepas, lai rallija laikā būtu mazāk iespēju kļūdīties tieši riepu izvēlē. Treniņu noslēgumā jau pilnībā izpratām automašīnu un uzrādījām ļoti konkurētspējīgus rezultātus."

 

Skandi rallija komandu Sarma 2011 pārstāvēs arī Mihaila Orkina un Miķeļa Mežaka ekipāža, kas rallijā debitēja pagājušā gada nogalē. Šis ekipāžas rīcībā arī ir MML Sports sagatavotā Mitsubishi Evolution X Group N sporta automašīna. Rallijs Sarma 2011 būs pirmās sacensības, kurās šis pilots izmēģinās braukšanu pa ledu un sniegu, tādēļ viņa uzdevums šoreiz ir sasniegt finišu.

 

Plašāku informāciju par ralliju Sarma 2011 iespējams atrast mājas lapā www.autorally.lv

 

Pievieno komentāru

Sports