Skandināvijas kausa sacensības slēpošanā: sprintā Ingai Dauškānei - 26.vieta 2

Skandināvijas kauss distanču slēpošanā pirmo reizi notiek Madonā
Latviju pārstāv visi spēcīgākie slēpotāji - gan nupat Pasaules junioru čempionātā Otepē startējušie, gan arī olimpietis Jānis Paipals un bijušais biatlonists Raivis Zīmelis, kurš ir atgriezies sacensību apritē un gatavojas startam pasaules čempionātā distanču slēpošanā Oslo, informē portāls www.sportacentrs.com.

Vīriem 1,7km sprintā slidsolī vakar, 2.februārī, uzvarēja norvēģis Hans Petters Likja, bet labākais no Latvijas pārstāvjiem bija Juris Damškalns, kas ierindojās 45.vietā. Savukārt dāmām 1,1km sprintā labākā no mūsējām bija Inga Dauškāne, kas ierindojās 26.vietā, uzvarēja somiete Kirsi Perele.

Jau otro gadu pēc kārtas sacensības notiek divas dienas - pirmajā bija sprints, bet otrajā - 10km/15km distance. Abas dienas sacensības norisinās slidsolī.

Skandināvijas kauss dalībnieku sastāva ziņā ir otras spēcīgākās distanču slēpošanas sacensības aiz Pasaules kausa. Galveno kodolu, kā jau pēc nosaukuma var noprast, veido pārstāvji no Skandināvijas valstīm - Norvēģijas un Zviedrijas, un arī pieskaitot Somiju, kas ir spēcīgākās nācijas distanču slēpošanā.