Skandināvijas kauss distanču slēpošanā: Jāni Paipalu sasniegtais gandarī 4

Vakar Madonā noslēdzās trešais posms Skandināvijas kausam distanču slēpošanā. Vīriešiem 15km distancē brīvajā stilā labāko rezultātu no latviešiem uzrādīja bijušais biatlonists Raivis Zīmelis, ierindojoties augstajā 34.vietā, bet tikai 20 sekundes atpalika Jānis Paipals. Par to informē portāls www.sportacentrs.com.

Portāls ziņo, ka Zīmelis ar Paipalu šajā sacensībās ieguva attiecīgi 90 un 98 FIS punktus, kas ir labākais Latvijas slēpotāju rezultāts šajā sezonā. Zīmelis uzvarētājam zaudēja divas minūtes un 52 sekundes, un tikai 17 sekundes viņam pietrūka līdz pirmajam trīsdesmitniekam, kurā Skandināvijas kausā vēl nevienam Latvijas pārstāvim vīriešu konkurencē nav izdevies iekļūt.

 

Tā kā abiem latviešiem 81 dalībnieka konkurencē bija sākuma starta numuri (Paipalam 29., bet Zīmelim  7.), tad kādu brīdi viņi bija starp līderiem, kamēr abus latviešus no augstajām vietām pamazām sāka attālināt vēlāk startējušie spēcīgie norvēģi un somi, kā arī pa kādam igaunim, amerikānim un bulgāram.

 

Par to, ka Raivis Zīmelis bija priekšā, J.Paipals nav pārsteigts, jo saprot, ka Zīmelis ir spēcīgs slēpotājs. "Labi, ka ir spēcīgs konkurents, jo tas dod stimulu trenēties un tiekties uz augšu," atzīst slēpotājs. 

 

J.Paipals bija pateicīgs Gulbenes pilsētas domei un arī savai māsai, kas viņam dod finansiālu atbalstu, lai varētu trenēties.

 

Nākamais Skandināvijas kausa posms būs jau pēc vienas dienas Igaunijā, kur arī startēs vairāki mūsējie slēpotāji.

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sports