Šķirošanas skrējiens Gulbenē foto orientēšanās komandu sacensības NOLIKUMS 3

Šķirošanas skrējiens Gulbenē foto orientēšanās komandu sacensības 30.07.2016.

NOLIKUMS

1. PIETEIKŠANĀS SACENSĪBĀM

1.1. Pieteikšanās foto orientēšanās sacensībām notiek līdz 2016.gada 28.jūlijam vai līdz brīdim, kad kopējais reģistrētais spēļu dalībnieku skaits sasniedz 200 (divsimts) dalībniekus, par ko orientēšanās spēļu organizators paziņo mājas lapā www.zalais.lv un sociālajos tīklos.
1.2. Pieteikums jāiesniedz elektroniski, aizpildot anketu elektroniski AS “Latvijas Zaļais punkts” mājas lapā - www.zalais.lv.

2. NORISES LAIKI UN VIETAS

2.1. 11.00 – 11.45 – reģistrācijas sākums Latvijas Zaļā punkta teltī Gulbīšu (Jaunatnes parkā)

2.2. 11.45 – 12.00 – “Šķirošanas skrējiena Gulbenē” atklāšana un tehniskā instruktāža

2.3. 12.00. – “Šķirošanas skrējiena Gulbenē” STARTS

2.4. 14.00 – “Šķirošanas skrējiena Gulbenē” FINIŠS

2.5. 14.30 – Apbalvošana

3. SACENSĪBU MĒRĶIS

Radīt iespēju Gulbenes iedzīvotājiem un pilsētas viesiem piedalīties aizraujošās komandu foto orientēšanās sacensībās. Foto orientēšanas sacensības notiks ar mērķi popularizēt atkritumu šķirošanu. Komandām jāatrod SIA “Pilsētvides serviss” atkritumu šķirošanas konteineru atrašanās vietas pilsētā.

4. DALĪBNIEKI

4.1. Foto orientēšanās sacensībās piedalās komandas no 2 līdz 4 dalībniekiem.

4.2. Komandai jāizvirza kapteinis un jānorāda viņa kontaktinformācija.

4.3. Komandas dalībnieku vecumam nav ierobežojumu.

4.4. Komandā jābūt vismaz vienam pieaugušajam, ja foto orientēšanās sacensībās „Šķirošanas skrējiens Gulbenē” piedalās bērni, kas jaunāki par 14 gadiem.

5. DALĪBAS MAKSA

Viena plastmasas (PET) pudele, kas, reģistrējoties sacensību dienā, jāiemet šķirošanas konteinerā.

Komanda, kas atnesīs lielāko dalības maksu – visvairāk plastmasas (PET) pudeļu, saņems īpašu specbalvu – dāvanu grozu 50 eiro vērtībā no veikala “Rimi”.

6. ORGANIZATORI

Foto orientēšanās sacensības “Šķirošanas skrējiens Gulbenē” organizē AS „Latvijas Zaļais punkts”, sadarbībā ar SIA “Pilsētvides serviss”, “Rimi Latvia” un “Cido”.

7. NOTEIKUMI DALĪBNIEKIEM

7.1. Sacensību maršrutu dalībnieki var veikt ar kājām vai braucot ar velosipēdu, bet nedrīkst izmantot automašīnas, motorollerus un citus personīgos transportlīdzekļus.

7.2. Sacensības notiek saskaņā ar šo Nolikumu un spēkā esošajiem Ceļu satiksmes noteikumiem (http://likumi.lv/doc.php?id=90585).
7.3. Pārvietojoties pa Jēkabpils pilsētas ielām, jāievēro Ceļu satiksmes noteikumi.

7.4. Ar savu parakstu reģistrācijas anketā komandas kapteinis apliecina, ka ievēros Ceļu satiksmes noteikumus, kā arī uzņemas pilnu atbildību par savu un savas komandas drošību un veselības stāvokli.

8. REĢISTRĒŠANĀS

8.1. Reģistrēšanās laiks ir noteikts noteikumu 2.1. punktā.

8.2. Ar savu parakstu reģistrācijas lapā komandas kapteinis apliecina komandas apņemšanos izpildīt spēļu noteikumus, kā arī spēkā esošos Ceļu satiksmes noteikumus un uzņemas pilnīgu atbildību par komandu un iespējamajiem negadījumiem.
 

9. ORIENTĒŠANĀS SPĒĻU GAITA

9.1. Komanda apmeklē tos kontrolpunktus, kas apzīmēti sacensību kartē.

9.2. Sacensības notiek Gulbenes pilsētā un to norises teritorija attēlota orientēšanās kartēs, kas tiek izsniegtas9.jūlijā pirms STARTA.
9.3. Komandai noteikumu 2.3.punktā norādītajā laikā jāierodas starta vietā un jāstartē norādītajā laikā.

9.4. Pēc starta komanda dodas trasē ar nolūku atrast orientēšanās kartē aprakstītos objektus – kontrolpunktus. Orientēšanās kartē aprakstītos kontrolpunktus komandas apmeklē brīvi izvēlētā secībā.

 9.5. Orientēšanās spēļu uzdevumu veikšanai tiek dots laiks līdz plkst. 13.00 bez laika kontroles kontrolpunktos un precīzas laika fiksēšanas finišā.

9.7. Komandai noteikumu 2.4. punktā norādītajā laikā jāierodas spēļu finiša vietā.

9.8. Kad komanda ierodas finišā, komandas kapteinim jāreģistrējas pie spēļu tiesnešiem, parakstoties, ka komanda ir beigusi spēles.

9.9. Ja komanda finišā ierodas pēc 2.4. punktā minētā laika vairāk par 20 min. – komandas spēļu rezultāts nekvalificējas kopējai ieskaitei.

10. DALĪBNIEKU ORIENTĒŠANĀS KARTE

10.1. Pēc tehniskās instruktāžas katrai komandai izsniedz orientēšanās karti ar objektu - kontrolpunktu aprakstiem. Katra komanda atbild par savu orientēšanās karti, tās nozaudēšanas gadījumā komanda tiek izslēgta no spēlēm.

10.2. Spēļu laikā orientēšanās kartei jāatrodas pie komandas.

11. VĒRTĒŠANA

11.1. Visas komandas, kuras sacensībās sasniegs, 10 kontrolpunktus kvalificēsies izlozei par sacensību galveno balvu.

11.2. Atsevišķi visu sacensību laikā tiek vērtēts komandas noformējums, nosaukums un atraktivitāte. Atraktīvākā komanda saņems organizatoru specbalvu, ko nodrošina SIA “Pilsētvides serviss”.

11.3. Sacensību noslēgumā organizatori piešķir specbalvu komandai ar lielāko “dalības maksu” – dāvanu grozu no veikala “Rimi” 50 eiro vērtībā.

12. APBALVOŠANA

12.1. Spēļu organizatori izlozes kārtībā noskaidro un apbalvo vienu komandu, kas sacensībās ir sasniegusi vismaz 10 kontrolpunktus.
Izlozē par balvu piedalās visas komandas, kas izpildījušas šo uzdevumu.

12.2. Galvenā balva, kuras saņēmējs tiek noskaidrots izlozes kārtībā ir dāvanu karte no veikala “Rimi” 100 eiro vērtībā.

12.3.Spēļu organizatori apbalvo atraktīvāko komandu.

12.4. Spēļu organizatori apbalvo komandu ar lielāko dalības maksu. Balvā dāvanu grozs no veikala “Rimi” 50 eiro vērtībā.

12.5. Spēļu organizatori var piešķirt arī citas veicināšanas balvas.

13. CITI NOTEIKUMI

13.1. Organizatoriem ir tiesības veikt izmaiņas nolikumā, pēc to veikšanas tās publicējot mājas lapā   www.zalais.lv.

Orientēšanās sacensību „Šķirošanas skrējiens Gulbenē” koordinatore  Ilze Čikule, AS „Latvijas Zaļais punkts”

Tālr. 67039816

ilzec@zalais.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 3

...

7.3.,,,, 9.2. Gulbene pēkšņi pārvēršas par Jēkabpili?????

pirms 4 gadiem, 2016.06.30 18:06

Steiga

Copy-paste

pirms 4 gadiem, 2016.07.01 08:54

Sports