Skolēni apgūst golfa spēli

Dažādu Latvijas novadu skolu audzēkņi un viņu sporta skolotāji piedalījās pirmajos „Golfs ABC" sporta svētkos, ko Latvijas Golfa federācija rīkoja „Viesturu" golfa laukumā Jaunmārupē.

Sporta svētkos veiksmīgi startēja arī Gulbenes Bērzu sākumskolas 4.klases skolēni un treneris Gundars Rauza.  

Ar Karaliskā un Antīkā Sentendrjūsas golfa kluba (R&A) atbalstu īstenotās "Golfs ABC" apmācības pilotprogrammas pasākumā deviņu skolu komandas draudzīgā noskaņā sacentās dažādās ar golfu saistītās sportiskās aktivitātes, vienlaikus gūstot pilnīgāku izpratni par spēli. Līdz šim treniņos apgūtās prasmes bērni varēja parādīt gan individuāli, gan grupās un komandās.

 

Sacensību noslēgumā komandu sporta skolotāji apstiprināja, ka turpinās aktīvi darboties programmā, turklāt daļā skolu nākamajā mācību gadā "Golfs ABC" būs iekļauts mācību iestāžu piedāvātajās ārpusklases nodarbībās. Vasarā komandu dalībnieki un citi skolu audzēkņi varēs trenēties sadarbības partneru golfa laukumos. Lai atbalstītu bērnu un jauniešu centienus, tiks nodrošināti apmācībai nepieciešamie junioru nūju komplekti.

 

Sporta svētku organizatori pateicas Gulbenes Bērzu sākumskolas direktorei Vijai Čakarei par atbalstu un golfa trenerim Gundaram Rauzam par golfa spēles pamatu sniegšanu bērniem. Paldies tiek teikts arī bērnu vecākiem par bērnu dalību šajās nodarbībās.

Pievieno komentāru

Sports