Skolēniem - labi rezultāti dambretē


Gulbīša vidusskolas audzēkņi pagājušajā nedēļā veiksmīgi startēja novada sacensībās dambretē Jēkabpilī, informē treneris Jānis Ļoļāns.

1992. un 1993.gadā dzimušo jauniešu komanda sīvā cīņā izcīnīja 1.vietu un ieguva novada kausu. Komandā spēlēja Māris Apsītis, Laura Aizkalniete un Guna Janoviča. Vecākā grupa, kurā spēlēja Aigars Upītis, Normunds Upītis un Ginta Janoviča, kas ir bijusī Gulbīša vidusskolas audzēkne, bet šobrīd mācās Gulbenes 2.vidusskolā, tikai par puspunktu atpalika no Ogres Meža tehnikuma komandas un palika otrie. Tikpat veiksmīgi 2.vietā ierindojās arī 1994. un 1995.gadā dzimušo audzēkņu komanda. Šajā komandā startēja Pēteris Janovičs,
Kārlis Putniņš un Kristaps Laurs. Visjaunākās grupas komandai, kurā spēlēja Kaspars Dreimanis, Sandis Ostrovs un Dace Medne, šoreiz sacensības nebija sevišķi veiksmīgas, jo šīs komandas pārstāvjiem nav arī sacensību pieredzes tāda līmeņa turnīriem. Šī komanda ierindojās 6.vietā. Treneris uzskata, ka sākumam tas nav slikti, jo, turpinot treniņus, pilnveidosies arī meistarība.

 

22.martā atklātais dambretes turnīrs skolēniem notika arī Gulbīša vidusskolā. Jaunākajā grupā pārliecinoši uzvarēja Pēteris Janovičs, 2.vietā ierindojās Sandis Ostrovs, 3.vietā - Dace Medne. Vecākajā grupā 1.vietu izcīnīja Aigars Upītis, 2.vietu ieguva Guna Janoviča, 3.vietu - Ginta Janoviča.

Pievieno komentāru

Sports