Skolu kartingu kauss: aicina pieteikties

“LMT Autosporta Akadēmija” 2016.gadā sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federācijas kartingu komisiju un Valsts izglītības satura centru nolēmusi aizsākt Latvijā vēl nebijušu projektu – skolu kartingu kausu.

Projekta gaitā paredzēts vismaz septiņām mācību iestādēm par brīvu piešķirt sporta kartingus dalībai sacensībās un treniņos Latvijas teritorijā.

Projekta uzdevums ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam.

Akadēmija aicina visas skolas, kas ieinteresētas saņemt sporta kartingu, pieteikties dalībai projektā, līdz 15.martam aizpildot reģistrācijas anketu mājas lapā “www.autoakademija.lv”. Īpaši šajā projektā aicinātas pieteikties profesionāli tehniskās vidusskolas vai tehnikumi, kuros tiek apmācīti automehāniķi vai radniecīgu profesiju pārstāvji, tomēr projektā drīkst piedalīties arī jebkura cita vispārēji izglītojošā vidusskola vai interešu izglītības iestāde, ja tā spēj nodrošināt nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi projekta kvalitatīvai norisei. Vairāk par projektu – akadēmijas mājaslapā.

Pievieno komentāru

Sports