Skrējējiem labi rezultāti Preiļos

Skriešanas sezona savus apgriezienus ir uzņēmusi ar 11.aprīlī Preiļos notikušo tradicionālo skrējienu „Cīruļputenis-2009".

Kuplais dalībnieku pulks, saulainais laiks un patīkamā sacensību gaisotne, bija labs starts jaunajai sezonai. Uz skrējienu bija ieradušies ne tikai tuvāko rajonu: Daugavpils, Jēkabpils, Ludzas, Rēzeknes, Madonas un Krāslavas rajoni, bet pat Ventspils un Talsu sportisko aktivitāšu cienītājiem attālums nebija šķērslis. No Gulbenes uz Preiļiem bija devušies pieci sportisti.

Meistarklasē uz starta stājās 200 skrējēji, kuri veica atbilstoši vecumam distances no 2 km līdz 8 km. Katru dalībnieku gan meistaru, gan tautas klasē finišā gaidīja sacensību atbalstītāju „Latgales piena" garšīgs našķis, bet sešus ātrākos skrējējus vīriešu konkurencē 8 km distancē un sievietes 6 km distancē, tika pie sacensību atbalstītāja - SEB bankas naudas balvām. Starp sešām labākajām jeb ceturto vietu izcīnīja Dace Anča. Daiga Krēsliņa S 35 grupā izcīnīja pirmo vietu.

Antis Zunda savā vecuma grupā ierindojās otrajā vietā. Vecākajā grupā vīriešiem 6 kilometru distancē uzvarēja Jānis Ančs, bet Kārlim Duļbinskim savā vecuma grupā 16 dalībnieku konkurencē piektā vieta.
Jau šosestdien skrējējus uz Latvijas čempionāta krosu Rīgā aicina Sportlat sacensību organizatori, kas tiks apvienots ar Lielo sakopšanas talku.