Skrējiens apkārt Stāmerienas ezeram būs tradicionāls

Pagājušās nedēļas nogalē pirmo reizi notika skrējiens apkārt Stāmerienas ezeram. Uz sacensībām pulcējās 50 skrējēji. Vairāk foto šeit.

Sacensībās startēja skrējēji no Valmieras, Ogres, Alūksnes, Carnikavas, Balviem, Jaunannas, Priekuļiem, protams, arī no Gulbenes un novada, kā arī vietējie stāmerenieši.  

2000.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem uzvaru izcīnīja Niklass Kalniņš (Valmiera). 1997. līdz 1999.gadā dzimušajām meitenēm 1.vieta - Gabriellai Kallasei (Gulbene), savukārt zēniem šajā pašā vecuma grupā - Linardam Cvetkovam (Pilskalns). 1994. līdz 1996.gadā dzimušajām meitenēm labāko rezultātu uzrādīja Zane Seņkāne (Gulbene), zēniem - Tomass Kalniņš (Valmiera). 1990. līdz 1993.gadā dzimušo jauniešu grupā uzvaras laurus plūca Baiba Veismane (Daukstes), savukārt jauniešiem - Guntars Logins (Balvi). 1971. līdz 1989.gadā dzimušajām sievietēm ātrākā bija Guna Ģērmane (Stāmeriena), vīriešiem - Mārtiņš Lingarts (Priekuļi). 1970.gadā dzimušo un vecāku sieviešu grupā vislabāk veicās Inārai Lūsei (Carnikava). 1956. līdz 1970.gadā dzimušiem vīriešiem nepārspēts palika Inārs Supe (Balvi). 1955.gadā dzimušu un vecāku vīriešu grupā uzvarētāja gods pienācās Jānim Supem (Tirza).

 

Organizatori vairākiem skrējiena dalībniekiem piešķīra arī speciālās balvas. Kā jaunākais sacensību dalībnieks balvu saņēma N.Kalniņš (Valmiera), savukārt vecākais sacensību dalībnieks bija Jānis Lūsis (Carnikava). Sacensībām pirmā reģistrējās Signe Dreimane (Lizums). Par izturību skrējienā balvu saņēma Andra Umure (Alūksne). Absolūti labākie skrējēji vīriešu un sieviešu konkurencē bija M.Lingarts (Priekuļi) un I.Lūse (Carnikava). No stāmereniešiem, kā arī no mūsu novada iedzīvotājiem labāko rezultātu uzrādīja Rihards Timenieks.

 

Sacensību organizators Aivars Začs cer, ka šis skrējiens notiks arī nākamgad un tas izvērtīsies par labu tradīciju. Organizators saka lielu paldies par atbalstu skrējiena organizēšanā Stāmerienas pagasta pārvaldei, Gulbenes pilsētas pārvaldei, Gulbenes sporta centram, SIA "Sonāte", SIA "Jons D", kā arī informatīvajiem atbalstītājiem.

Pievieno komentāru

Sports