Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Šķūnenieku kauss” atkal pulcē daudz sportotāju 1

Pasākuma apmeklētāji labi atpūšas un gūst neaizmirstamas emocijas
Pagājušajās brīvdienās Lejasciemā jau 15.reizi notika tradicionālās riteņbraukšanas sacensības "Šķūnenieku kauss 2010", uz kurām pulcējās ļoti daudz pašmāju sportotāju un arī viesu no citām Latvijas vietām. Vairāk  foto šeit.

Sacensībās startēja dažāda vecuma cilvēki. Riteņbraukšanas svētki pulcēja gan tādus, kam savs starts un rezultāts bija ļoti svarīgs, gan arī tādus, kam vienkārši patīk braukt ar velosipēdu un kas vēlas pārbaudīt savus spēkus. Pasākumu apmeklēja arī ģimenes ar bērniem un atzina, ka tā bija lieliska atpūta un neaizmirstamas emocijas - pats galvenais, ka šo divu dienu laikā ikviens varēja atrast sev tīkamu sporta aktivitāti.  

Sacensību organizatori ir priecīgi, ka jau atkal izdevies uz sacensībām pulcēt lielu dalībnieku skaitu un riteņbraukšanas svētki arī šoreiz ir izdevušies lieliski. Organizatori ir pateicīgi ikvienam, kas ir uzticīgs šim pasākumam un apmeklē to katru gadu, kā arī visiem tiem, kas šogad piedalījās pirmo reizi. Paldies vārdi izskan arī visam tam kuplajam ļaužu pulkam, kas palīdzēja sacensību organizēšanā.

 

Pirms galveno sacensību sākuma uz velosipēdiem kāpa bērni, lai mērotu pāris simtu metrus. Taču jāpiebilst, ka vairāki bērni (arī sešus gadus veci) devās arī galvenajā - 10 kilometru - distancē.

 

10 kilometru distancē vīriešu konkurencē un arī absolūti ātrākais šoreiz bija valmierietis Kaspars Kuprišs, kurš vairākkārtējo sacensību uzvarētāju velokurjeru no Rīgas Jāni Andersonu apsteidza par 24 sekundēm. Sieviešu konkurencē ātrāko rezultātu jau atkārtoti uzrādīja rīdziniece Liene Kalēja. Sīkāk rezultātus pa vecuma grupām var aplūkot mājaslapā www.skunenieki.lv.

 

Velokrosā vīriešiem distanci visātrāk veica Jānis Rapa, aiz sevis atstājot Agni Apsi un Reini Marksu, zēniem pirmās trīs vietas ieņēma attiecīgi Rolands Zarītis, Ivo Freimanis un Sandis Biksāns. Sieviešu konkurencē uzvara pienācās Ievai Uzuleņai, 2.vieta - Ārijai Prūsei, 3.vieta - Daigai Krēsliņai, savukārt meitenēm nepārspēta palika Laura Igaviņa, aiz viņas ierindojās Agneta Švarce - Švampāne un Signe Sirmā.

 

Ļoti kupls dalībnieku skaits šogad startēja triatlonā. Šeit dalībnieki tika vērtēti gan individuālajā, gan komandu vērtējumā. Ātrākie savās grupās šajās sacensībās bija L.Igaviņa, Linda Raituma, Rolands Zarītis un Toms Knosenbergs. Komandu vērtējumā triatlonā uzvaras laurus plūca komanda "Gliemeži" (V.Savļaka, E.Elens, K.Beitāns), aiz sevis atstājot komandu "Aziāši" (D.Biksāne, K.Biksāns, K.Stalovskis) un komandu "Kāda starpība" (O.Zurkovs, T.Liekniņš, D.Krēsliņa).

 

Liels atbalsts bija arī futbola turnīram, kur cīnījās apmēram 135 dalībnieki. Turnīrā startēja 14 vīriešu komandas, kā arī 7 dāmu - jauniešu jauktās komandas. Vīriešu konkurencē godalgotās vietas ieņēma attiecīgi komandas "Kalnieši", "Lejasciems" un "Zeltiņi", savukārt dāmu - jauniešu konkurencē - "Pureņu Dinamo", "Simsonu patruļa" un "Nekas nava tas kas tas ir".

 

Īpaši interesantas cīņas notika dubļubola laukumā, kur cīnījās apmēram 22 komandas, tas ir, vairāk nekā 100 cilvēku. Jāatzīst, ka šim interesantajam sporta veidam kļūst aizvien vairāk piekritēju.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fizkultūra

Aicinu nākamgad iedrošināties piedalīties sacensībās tos, kas vēl šaubās par sevi. Atmosfēra pasākumā ir viscaur toleranta, un neviens par kļūdām un neveiksmēm netiek izsmiets. Tas taču arī foto ir jaušams!

pirms 9 gadiem, 2010.08.20 22:48

Sports