Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Šķūnenieku kauss” ir ļoti iecienīts (video)

Tieši tāpat kā citos gados ar ļoti kuplu dalībnieku skaitu un spraigām cīņām aizvadītas tradicionālās sacensības “Šķūnenieku kauss” Lejasciemā. Sacensības notika divas dienas.

Sportiskais pasākums ir ļoti iecienīts, jo sabrauc sportotāji ne tikai no Gulbenes novada, bet gan no visas Latvijas. Tas kļuvis jau par tradīciju, jo šogad “Šķūnenieku kauss” notika 23.reizi.

Viens no sacensību organizatoriem Gatis Kurzemnieks “Dzirkstelei” stāsta, “lai arī visi skaitļi vēl nav savilki”, dalībnieku bija ļoti daudz. Riteņbraukšanā bija gandrīz 300 dalībnieku, velokrosā – arī ļoti daudz, jo, kā viņš uzsver, bija labs laiks gan riteņbraukšanai, gan velokrosam. Kad notika triatlons, pūta vējš un bija vēss, bet tas neatturēja dalībniekus arī tajā piedalīties kuplā skaitā.

G.Kurzemnieks piebilst, ka triatlonā velodistance šogad bija pa zemes ceļu, nevis pa šoseju kā citos gados, un dalībnieki par šīm izmaiņām bija priecīgi. Arī futbolā bija daudz komandu - 13 komandas vīru turnīrā un 7 jauktajā turnīrā. “Jauki, ka dalībnieki nenobijās no laika prognozes, jo solīja lietu, un lietus arī bija,” saka G.Kurzemnieks.

Savukārt balle bija plānota estrādē, bet tomēr sakarā ar laikapstākļiem pieņemts lēmumu to rīkot kultūras namā. Uz balli un apbalvošanu ieradās ļoti daudz cilvēku. Lejasciema pūtēju orķestris spēlēja balles pašu sākumu. “Mēs arī piedalījāmies akcijā simtgades zaļumballes, un daudzi no apmeklētājiem atzina - nekad nebūtu iedomājušies, ka pie pūtēju orķestra var tik forši izdejoties. Viss bija jauki!” saka G.Kurzemnieks.

Sacensību protokoli liecina, ka riteņbraukšanas sacensībās sieviešu grupā kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja Nadīna Kučere, 2.vietā – Eva Elīza Leikarte, 3.vietā – Karīna Harkina. Vīriešu rezultāti: 1.vietā – Arvils Vikštrems, 2.vietā – Jānis Andersons, 3.vietā – Agnis Apse.

Velokrosā, kas ir krietni grūtāks fizisks pārbaudījums, S1 grupā uzvara tika Ērikai Jermacānei, S2 grupā – Karīnai Harkinai, S3 grupā – Daigai Krēsliņai. Savukārt vīriešiem V1 grupā uzvaru izcīnīja Gustavs Galvans, V2 grupā – Jānis Kolego, V3 grupā – Viesturs Kazainis.

Triatlonā startēja 25 komandas, kā arī individuāli. Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja komanda “Berkoldi” (Aivars Berkolds, Līga Berkolde un Rihards Berkolds no Beļavas pagasta).

2.vietu triatlonā izcīnīja komanda “Tirzas iela” (Uldis Usārs, Kristers Usārs, Agneta Švarce-Švampāne), 3.vietā - “Ūdens putni” (Dace Andersone, Alvis Putnis, Roberts Putnis).

Triatlonā startēja arī komanda “Pirtslietu darbnīca” (Dāvis Ende, Mārtiņš un Ieva Griķi no Daukstu pagasta), kurai ir 22.vieta.

Sacensību organizatori, uzsver G.Kurzemnieks, apzinās, ka šis pasākums ir ļoti nozīmīgs daudzām draugu grupām, kuras atbrauc katru gadu, kā arī nozīmīgs pašiem lejasciemiešiem un visiem citiem, līdz ar to arī nākamajā gadā nevar to nemaz nerīkot.

“Ir jārīko!” saka G.Kurzemnieks.

Vairāk informācijas par sacensību rezultātiem - “www.skunenieki.lv”.


Pievieno komentāru

Sports