Slēpošana: Alūksnē - labi rezultāti arī gulbeniešiem

Alūksnes ziemas sporta centrā „Mežinieki” sestdien notika ikgadējais tautas slēpojums „Alūksne”. Lai gan daļā Latvijas sniegs jau kādu brīdi nav redzēts, Latvijas ziemeļaustrumos tā ir vēl pietiekami daudz. Alūksnē valdīja lieliski ziemas apstākļi ar sagatavotu dabiskā sniega trasi, un slēpošanas sporta cienītāji nelaida garām iespēju to izmantot.

Arī skatītāji bija ieradušies kuplā pulkā, jo šī bija viena no nedaudzajām iespējām klātienē redzēt darbībā Latvijas spēcīgāko biatlonistu Andreju Rastorgujevu, kurš izmantoja iespēju doties savas dzimtās pilsētas sniegotajā trasē, kur arī izcīnīja uzvaru 20 kilometru distancē.
Sacensībās uz starta stājās arī Gulbenes novada pārstāvji. 20 kilometru distancē V50 grupā Antis Zunda izcīnīja uzvaru, V40 grupā Edgars Gargurnis ieņēma 9.vietu. 10 kilometru distancē V16 grupā labāko rezultātu un 1.vietu izcīnīja Gulbenes sporta skolas audzēknis Linards Cvetkovs. V30 grupā labu slēpojumu aizvadīja un 2.vietu ieguva Aivars Griķis, savukārt 3.vietu šajā pašā grupā ieņēma lejasciemietis Jānis Švika. V40 grupā 3.vietā ierindojās arī Jānis Jankavs. 5 kilometru distancē V12 grupā Rihards Berkolds ieguva 2.vietu un Dāvis Ende – 4.vietu. V15 grupā 6.vietā ierindojās Oskars Jaunbērziņš.

Dalībnieku skaita ziņā pietiekami kupli pārstāvēts bija arī bērnu slēpojums. Arī šeit startēja vairāki Gulbenes novada jaunie slēpotāji. SB1 grupā 3.vietu ieguva Ieva Griķe. SB3 grupā 1.vieta – Artai Jankavai, 2.vieta – Evelīnai Lazdiņai. VB1 grupā 1.vietu izcīnīja Raivo Berkolds. VB3 grupā Mārtiņš Griķis ieņēma 4.vietu. VB4 grupā 1.vietu izcīnīja R.Berkolds, 3.vietu – D.Ende un 9.vietu – Raivo Āboliņš. Visi slēpojuma rezultāti aplūkojami portālā “www.sportlat.lv”.

Pievieno komentāru

Sports