Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slēpošana: apbalvo veiksmīgākos seriālā "Baltās trases"

Pagājušajā piektdienā sporta centrā ar svinīgu kopvērtējuma apbalvošanu tika pielikts punkts Gulbenes novada slēpošanas sacensību seriāla „Baltās trases" sezonai.

Tā kā ziema mūs jau otro gadu lutina ar savu ilgstošo klātbūtni, slēpošanas sacensības varēja ritēt pilnā sparā un pat tika iekļauta papildkārta.

 

2010./11.gada sezonā tika aizvadīti astoņi posmi, no kuriem vērtēja piecus labākos. Šogad skaitliski ļoti plaši bija pārstāvēti divi posmi - ceturtais un piektais. Ceturtā kārta paralēli bija arī pilsētas sporta spēles un bija ieradušies pārstāvji no kaimiņu novadiem, kas padarīja ļoti masveidīgu šo posmu, bet 5.kārta bija novada pieaugušo (skolēnu) sporta spēles.

 

Pirmajos posmos aktivitāte bija lielāka, kas izskaidrojama ar to, ka norisinājās brīvdienās. Jāteic, ka darbdienu pēcpusdienās un brīvdienās daudzi slēpotāji tika manīti aktīvi slēpojot mūsu trasēs, bet uz starta līnijas stāties vēl kautrējas. Nākamajā sezonā aicinām kūtrumu mest pie malas un doties trasē arī sacensību dienās, lai slēpotāju skaits augtu kuplumā.

 

Visos astoņos posmos šosezon piedalījās trīs dalībnieki: Imants Āboliņš, Ņina Travina un Zaiga Baltā.

 

Jaunākajā grupā meitenēm par uzvarētāju kļuva Ērika Jermacāne, otrā - Ance Nata Pilsnibure, bet trešā - Ance Kaspare, zēniem šajā grupā pirmajā vietā - Jānis Jermacāns, otrais - Gustavs Galvans, bet trešajā pozīcijā - Raitis Kaspars.

 

Gribas uzteikt jauno sporta skolas treneri Lāsmu Gabdulļinu un viņas vīru Valēriju par aktīvu iesaistīšanos seriālā un jauno sportistu gatavošanu.

 

V 12 grupā pārliecinoši uzvarēja Ralfs Rudzītis, otrajā vietā - Leonards Kaspars, bet trešo vietu ieguva Reinis Rudzītis.

 

S 15 grupā meitenēm par uzvarētāju kļuva Rasma Rudzīte, bet viņas māsai Regīnai - otrā vieta. Zēniem šajā vecuma grupā pārliecinošs līderis bija Andris Beķeris, bet otro vietu ieguva Uldis Ķiploks.

 

S 18 grupā uzvarēja Gundega Sebre, bet jauniešiem uzvarētājs noskaidrojās tikai pēdējā posmā un labākais bija Jurģis Volodins, tūlīt aiz viņa - Ilmārs Šumskis, bet trešajā pozīcijā - Kārlis Duļbinskis.

 

Juniorēm uzvarēja Vita Duļbinska, bet junioriem - Mārtiņš Indāns.

 

Sievietēm pirmajā vietā - Dace Anča, bet vīriešiem - Jānis Paipals, otrajā pozīcijā - I.Āboliņš.

 

S 35 grupā par uzvarētāju kļuva Sandra Volodina, otrā - Anita Žavrida, bet trešā - Dace Zaķe. Vīriešiem labākais - Antis Zunda, bet otrajā vietā - Jānis Bunkovskis.

 

S 50 grupā uzvarēja Ņ.Travina, bet kungiem - Jānis Supe, aiz viņa otrais - Alfrēds Andrups, bet trešajā vietā - Harijs Āboliņš.

 

S 65 grupā par uzvarētāju kļuva Rita Vucēna, bet otrajā pozīcijā - Z.Baltā. Vīriešiem pirmajā vietā - Jānis Ančs, otrais - Andrejs Vācietis, bet trešais - Gunārs Rubenis.

 

Pievieno komentāru

Sports