Slēpošana: ar labiem rezultātiem noslēdz sezonu 34

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas distanču slēpotāji no Gulbenes, Lejasciema ,,SK-Lejasciems” un Pilskalna šajā sezonā ar labiem rezultātiem noslēguši distanču slēpošanas sezonu.

Trešajā Latvijas čempionāta posmā, kas norisinājās 11. un 12.martā Madonas novadā, Smeceres silā, S12 grupā meitenēm bronzas medaļu izcīnīja “Gulbenes BJSS/SK Lejasciems” komanda: Elizabete Galvane, Evelīna Lazdiņa, Arta Jankava.

V12 grupā puiši palika 6.vietā. Komandā startēja: Jānis Kubuliņš, Niks Berģis, Artūrs Filips Igaviņš. Šajā pašā grupā otra komanda ieņēma 12.vietu, komandā startēja: Mārtiņš Griķis, Adrians Stepe, Martins Kristers Celms.

S14 grupā 3.vietu izcīnīja Ērika Jermacāne, Monta Zauriņa un Jolanta Pence.

V14 grupā sīvā cīņā 2.vietu ieguva Gustavs Galvans, Ričards Didriksons un Dāvis Ende.

12.martā tika dots masu starts klasiskajā solī, kur V14 grupā 9.vietu izcīnīja Gustavs Galvans. S14 grupā 4.vietu izcīnīja Ērika Jermacāne, 11.vieta - Jolantai Pencei. V12 grupā labu rezultātu uzrādīja Artūrs Filips Igaviņš, iegūstot 6.vietu. Šajā pašā vecuma  grupā Jānis Kubuliņš - 13.vietā, 14.vietā - Niks Berģis, 15.vietā - Raivo Āboliņš. S12 grupā Elizabete Galvane - 6.vietā, Monta Zauriņa - 7.vietā. V10 grupā bronzas medaļu izcīnīja Mārtiņš Griķis, 4.vietā - Adrians Stepe. S10 grupā meitenēm 3.vietu ieguva Anna Nikola Berkolde no “Gulbenes BJSS/SK Lejasciems”.

,,S!-Fischer” ziemas skolēnu čempionātā distanču slēpošanā tika aizvadīts pēdējais posms Siguldas sporta un aktīvās atpūtas centrā, ko organizēja Siguldas sporta skola sadarbībā ar zīmolu “Fischer”. Lejasciema vidusskolas skolēni, “SK-Lejasciems” slēpotāji ar Lejasciema pagasta atbalstu piedalījās visās kārtās. Konkurējot ar Madonas, Siguldas, Cēsu, Talsu, Rīgas skolu audzēkņiem, viņi izcīnīja 3.vietu kopvērtējumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 34

nūja

Malači jaunie slēpotāji prieks, bet kur tad Gulbenes slēpotāji ?

pirms 4 gadiem, 2017.03.17 21:19

slēpe

Gulbenē būs ekxtra klases slēpotāji un biatlonisti! Retraks ir, sniega lielgabals būs,biatlona mērķi ir, treneri būs, trase ir, sfalta celiņš būs, inventārs ir, sniegs būs, busiņš ir, šoferis būs, māris ir, aivars būs u.t.t. Gulbene būs slēpošanas un biatlona Vasjuki. Ticiet Lielajam Melim!

pirms 4 gadiem, 2017.03.18 12:23

Tūrists.

Slēpe...cik reizes es bijusi dzīvē uz slēpēm? Nesaku ka viss ir labi un skaisti kas saistās ar slēpošanas trasi...bet nevajag noniecināt ja kāds kautko dara.

pirms 4 gadiem, 2017.03.18 22:24

slēpe

Es visu laiku esmu uz slēpēm! Tie cilvēki, kuri pašlaik darbojas slēpošanas trasē ir malači. Tie, kas tur cenšas ielīst ar dārgajiem biatlona mērķiem un apsardes sensoriem, ir negausīgi pašlabuma meklētāji.

pirms 4 gadiem, 2017.03.18 22:44

Biatlons

Vairāk gan izskatās, ka slēpe pie datora sēž un tikai taustiņus klabināt māk??? Būtu priecājusies par jauniešu labajiem rezultātiem, bet nē labāk kādu noriet, tas taču Latviešiem labāk sanāk!

pirms 4 gadiem, 2017.03.18 22:53

slēpe

Bērni, protams, ir malači. Tur nav divu domu. Vai mazo slēpotāju vecākiem arī jāmet nauda braukšanai uz mačiem, kā to dara citi sporta veidi?

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 08:11

Tūrists.

Nestrīdos par mērķiem...jo nezinu kas un kā. Bet tam kas tur darbojas-ORDENI! Šeit domāju veco Anču! Pārējos nēsmu redzējis. Un ja būtu trase(un arī sniegs) tad slēpotāju pietiktu! Brīvdienās noteikti!

pirms 4 gadiem, 2017.03.18 22:55

Žēl

Nu prieks jau par mazajiem ka var ar šādiem treniņ apstākļiem konkurēt ar lielajām sporta skolām, būtu kaut reizi Gulbenes BJSS iedevusi kādu nometni slēpotājiem uz sniega, visas citas sporta skolas sūta savus labākos slēpotājus uz nometnēm tikmēr mūsējie skrien kaut kur pa ceļiem un dara ko var, a sporta skolai rezultatu ta vajag, būs labi treniņu apstākļi būs rezultāti, kaut dažas nometnes Madonā kur sniegs pa lielam ir visu laiku, bet nu nekā, itkā jau sporta skolas direktors bijušais biatlona treneris vajadzētu saprast cik svarīgi ir trenēties uz sniega nevis skrienot, bet labāk jau izgrūst naudu basketbolā kur Gulbenes Buki cīnās pa "augšgalu"!

pirms 4 gadiem, 2017.03.18 23:38

Tūrists.

...te man rodas jautājums? Kurš nosaka to kur vest vai nevest slēpotājus? Sporta skola vai treneri?

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 11:01

Tēvs

Interesanti, vai jaunie basketbolisti, futbolisti un volejbolistes ir bijuši kādās sacensībās vai turnīros izņemot obligātos Latvijas mačus?

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 11:51

Tūrists.

Vispār no malas izskatās viss ir skaisti, bet pēc komentāriem viss sports netīra virtuve. Futbols..volejbols..slēpošana..basketbols..utt.. visur zog,melo.

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 11:04

Zinta

Būtu ko zagt........ labi, ka vēl uz oficiālajiem mačiem brauc..... paskatieties paši kāda ir sporta skolas zāle, spaiņi stāv, lai ūdeni savāktu no pilošā jumta.... bet jūs te runājat par zagšanu? Bērniem dienas naudas pat novads noņēma.

pirms 4 gadiem, 2017.03.20 18:10

Dome

Es dienas naudas noņēmu visiem, jo VK izdarīja aizrādījumu. Tie, kas dodas uz āzemēm, saņem pēc pilna apjoma.

pirms 4 gadiem, 2017.03.20 18:20

sniegs

Taisnība jau dažiem te ir, jo reāli Gulbenē slēpo tikai tie jaunieši kam vecāki to var to atļauties, inventārs ir dārgs, braukšana uz sacensībām arī kaut ko maksā, par nometnēm nerunāšu jo nu to var noorganizēt tikai fanātiķi (labā nozīmē )kādi ir Lejasciemā , bet ja nebūs Gulbenē tāda Aņča tad te nekas diži nemainīsies arī ar visām trasēm un to aprīkojumu.
Kad mēs mācījāmies tad skolā bij gan slēpes gan Jānis Aņčš kas audzināja tos slēpotājus .
Bet šodien bērniem ar to inventāru ir kā ir un nu nenāk pretim mazajiem sporta skola ir kaut,kādi mistiski biatlona treniņi kas biežāk nenotiek kā notiek . Vajag dot iespēju mazajiem lai slēpo un viss notiks būs gan slēpotāji gan rezultāti jo vairāk slēpotāju jo rezultāti būs labāki.
Lejasciemā skolā ir cik 100 varbūt 200 bērni, īsti nezinu ? ... un viņi uzrāda teicamus rezultātus, jo viņiem ir galvenais trenere kas sagādā gan inventāru gan vietu kur trenēties un pat organizē sporta nometnes mazajiem censoņiem.
Un tāpēc jau mums ir tikai viens Rastorgujevs par ko līdzi just, jo kā ik katrai lietai ir jāpieiet ar pilnīgu fanātismu un degsmi, sportists nesākas kā juniors, sportists sākas jau no 1 klases .
Un ja mazajos neiedegs šo sportista liesmiņu skolotājs vai treneris un nedos iespēju tad nekas nemainīsies . Un sēdēsim pie tv un pukosimies par mūsu pieticīgajiem sasniegumiem sportā.

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 18:46

Fanātiķis

Varbūt noskaidro nianses, gan par inventāru, gan par transportu, un tikai tad pārmet, tas viens, un nebūt jau tie labie rezultāti tikai Lejasciema bērniem, ir bērni no Daukstēm, Pilskalna, Gulbenes, kas uzrāda pietiekoši labus rezultātus. Jautājumā par trasi, visu cieņu Anča kungam, bet ar aizvēsturiskām metodēm normālu treniņtrasi nevar uzturēt mūsu klimatiskajos apstākļos. Un šodienas jaunatni nevajag salīdzināt ar to, kad mēs augām koki bij zaļāki utt, šodien jaunos cilvēkus motivēt nodarboties ar sportu ir pirmām kārtām jāsāk VECĀKIEM, nevis jāgaida, ka kāds cits ar karotīti un uz paplātes visu pienesīs!!!

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 19:30

Fanātiķim Aivaram B.

Tu, protams, zini, pie kā nonāca Latvijas Jaunsardzes "ziemas sporta inventāra dāvinājums" Gulbenes novada skolām ap 70.000 eiro apmērā? Tu, protams, zini, cik izmaksāja novada iegādātais trases veidotājs-retraks? Tu, protams, zini, cik izmaksāja biatlona mērķu, kurus neviens neizmanto, piegāde un uzstādīšana? Tu, protams, zini kā norit sniega liegabala nogādāšana Gulbenē? Tad, lūdzu saskaiti, cik jau ir ieguldīts Gulbenes slēpošanas un biatlona infrastruktūras attīstībā. Pārējie sporta veidi var tikai nopūsties. Un tas tikai viena cilvēka ambīciju un materiālā labuma nodrošināšanai.

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 20:09

Fanātiķim Aivaram B.

Un vēl. Jūs klaigājiet, ka Gulbenē slēpotājiem nav tā un nav šitā. Ančs strādājot vecmodīgi. Bet ko jaunie slēpotāji, viņu vecāki un treneri, kuru sporta skolā ir liels pulks, personīgi ir paveikuši Gulbenes slēpošanas trases uzlabošanā?

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 20:14

sniegs

Fanātiķim
Fanātiķim
Vispār jau es arī kaut ko zinu, tāpēc jau arī izsakos, ja arī tu zini tad atbildi cik bērni no Gulbenes Daukstēm un Pilskalna izmanto skolas inventāru un kas viņus ved uz sacensībām un to cik skaitliski viņi vispār ir salīdzinājumā ar Lejasciemu?
Un par –jāsāk VECĀKIEM , mazliet oponēšu jo ne katra ģimene var atļauties nopirkt savai atvasei slēpošanas ekipējumu un tad bērna vienīgā vieta kur uzkāpt uz slēpēm ir skola, bet ja skolotājs nepamanīs slēpotāju vai skola nenoorganizēs kaut vai braucienu uz tuvējākajām sacīkstēm tad kā viņš izjutīs to sacensības garšu?
Ir tāda vieta kā Carnikava neteiksim ka tā labakā vieta kur slēpot un uzturēt trasi tīri ģeogrāfiskā izvietojuma pēc , bet viņi vēl pagājušo nedēļ slēpoja pa savu mazo stadiona aplīti, tur arī nav nekāda trases inventāra izņemot burānu . Toties viņiem pietiek entuziasma uzpūst sniegu (nezinu vai viņiem ir savs sniega pūtējs vai to īrē) kad to var un uzturēt trasi ļoti labā kondīcijā, ar kā tu Fanātiķi saki ar aizvēsturisku burānu.

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 20:29

lilita

Veselību un izturību sk.Ančam:)

pirms 4 gadiem, 2017.03.21 19:05

Sjueee

Kāda jēga no biatlona mērķiem, ja nav ar ko šaut :) un tos vispār nevar lietot. Kāda jēga no retraka, ja sniega nav..... galvenais ir nevis lieki izmest naudu, bet vispirms apsvērt, kas ir primārais..... Tā ir trase, kurā ir sniegs vairāk kā nedēļu gadā, tad inventārs bērniem, nevis bērni slidsoli slēpo ar klasikas slēpēm sporta skolas audzēkņi viņiem nav iespēja konkurēt ar tiem kuri slēpo ar karbona slēpēm un vēl smērētām ar paātrinātāju :))) Cepuri nost tiem, kuri cīnās ar to kas ir un arī izcīna vietas, bet neuzskatu, ka bērniem vispār jāslēpo zem sporta skolas vārda, ja sporta skola par viņiem neliekas ne zinis. Gudrie runātāji aizejiet uz Gulbenes sporta skolu un pajautājiet, lai Jums parāda inventāru ar kuru bērni slēpoja šogad Latvijas čempionātā .....

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 20:57

Sjueee

Stāsts no basketbola aprindām..... nekas nav labāks..... aizbraucu bērnam pirkt basketbola apavus uz sportabode.lv man jautā vai bērns ir sporta skolas audzēknis? Atbildu, ka jā Gulbenes, man jautā vai man ir iedots atlaižu kupons apaviem 10 Eur vērtībā..... saku, ka bērns atnāca mājās un teica ka dos viņam atlaižu kuponu ja iemetīs 3 punktu metienu .... viņš neiemeta un kuponu nedabūja, lieki piebilst, ka veikala saimnieks bija šokā..... un paziņoja, ka šādi kuponi pienākas ikvienam audzēknim, bez nosacījumiem..... skaudra patiesība..... kur tas viss paliek, kas ir sporta skolai? Kur paliek inventārs un viss pārējais, noliktavās? Priekš kam?

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 21:04

ha ha ha

kam kam, ča--ram

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 21:09

Sports

Plašais komentāru klāsts parāda lielo bardaku sporta skolā ar slēpošanu. Smagi iet arī pārējiem sporta veidiem, īpaši komandu sporta veidos. Piecu gadu laikā viss novests līdz kliņķim, pat jumtu nevar salāpīt.

pirms 4 gadiem, 2017.03.19 21:06

kas ir Aivars B?

Ančs, Čakars skaidrs, bet kas ir Aivars B?

pirms 4 gadiem, 2017.03.20 18:41

Laiks

Varētu būt Aivars Bazūne. Speciālists visos sporta veidos.

pirms 4 gadiem, 2017.03.20 19:01

Furkads

Šos kliedzoši negatīvos komentārus ar konkrētiem faktiem lasa arī domes darbinieki un sportenes fīrera labvēļi - Guna, Andis, Ivars, Arnis, Andris, Sandra?

pirms 4 gadiem, 2017.03.20 22:43

sniegs

Nu cerēsim ka lasa, bet nejau viss ir tik drūms es to situāciju salīdzinu nu teiksim - kā ar Madonas šoseju, zīmes ir kaut ko rok bet tie ir tikai pirmie 10 km no visa ceļa un protams ka pienāks tas laiks ka tur nebūs tās bedres , bet kad tas būs lūk tāds ir jautājums!

pirms 4 gadiem, 2017.03.20 23:16

sniedziņam

Pieci gadi pagājuši, cik vēl jāgaida? Ja direktors nevelk, lai Šķēle nāk un pats rāda, kā tā lieta jādara.

pirms 4 gadiem, 2017.03.20 23:21

Tūrists.- Zintai

Es nesaku ka zog, bet lasot komentārus pie jebkura sporta notikuma tā var noprast. Par spaiņiem sporta laukuma vidū- jebkura ēka,īpašums nolietojas kaut remontē un tas ir jāsaprot.

pirms 4 gadiem, 2017.03.21 07:07

Tūrists.

..un savā ziņā jāpiekrīt Fanātiķim kā sākums ir no VECĀKIEM. Nedomāju te inventāru iegādi,bet motivāciju ka vajag aktīvi kustēties pie mūsu tehnoloģijām. Viens treneris neko neizdarīs.

pirms 4 gadiem, 2017.03.21 07:12

Sjueee

Protams viss sākas no vecākiem. Vienīgi nesaprotu kāpēc nevajadzīgi izmest naudu lietām kuras nav primārās..... Kādēļ vajadzīga šautuve, kurā neviens nevar trenēties un kura cik saprotu vēl joprojām nav licencēta? Vai tad primāri nevajadzēja padomāt par sniegu, par inventāru, par pašiem sportistiem? Bērni startēja un startēs, vienīgi žēl, ka viss, kas bērnam nepieciešams ir tikai uz vecāku pleciem. Bērni aug, un slēpošanā gandrīz katru gadu mazajam censonim ir nepieciešamas cita izmēra slēpes...... skumji, bet tā ir. Un tas viss ir uz vecāku pleciem vai fanātisku treneru ziņā, bet kādēļ tam nevar, kaut nedaudz pieslēgties arī sporta skola? Par vienādām formām te vispār nav ko runāt..... Gandrīz visām sporta skolām tādas ir...... laikam jau mūsu sporta skola ir viena no nabadzīgākajām valstī......

pirms 4 gadiem, 2017.03.21 07:39

Nezinu

Vai Gulbenes sporta skola ir nabadzīgākā valstī, nezinu. Gada budžets ap pusmiljons sanāk ar visām piešpricēm. Vēl jau ir mistiskais Olimpiskais centrs, caur kuru arī ne mazas summas izceļo un kuru pārvalda pats direktors. Nav gan saprotams, kādas gulbeniešu jaunās olimpiskās cerības tiek atbalstītas?

pirms 4 gadiem, 2017.03.21 07:53

Sjueee

Njā ..... komentāri liecina tikai vienu, ka beidzot būtu jādomā...... un tas TRONIS jāsāk kustināt.....

pirms 4 gadiem, 2017.03.21 08:12

Furkads

Kas tad to troni kustinās? Dome tā nebūs, pārāk daudz kopīgi sastrādāts. Varbūt novada sporta sabiedrības daļa, kura vēl nav ievilkta šajā muklājā.

pirms 4 gadiem, 2017.03.21 08:19

Sports