Slēpošana: SK "Lejasciems" - lieliski starti

Madonā pagājušās nedēļas nogalē norisinājās Latvijas čempionāta distanču slēpošanā 1.posms, kurā lieliski startēja SK “Lejasciems” slēpotāji, izcīnot sešas medaļas, turklāt vienu zelta. Par to informē Dana Puidze.

Pirmajā sacensību dienā sportisti sacentās klasiskā stila sprintā. SK “Lejasciems” slēpotāji uzrādīja lieliskus rezultātus un izcīnīja vairākas medaļas: V10 grupā 2.vietā - Jēkabs Kubuliņš, V12 grupā 3.vietā - Martins Kristers Celms, S16 grupā 2.vietā - Jolanta Pence, 3.vietā - Ērika Jermacāne. S14 grupā 5.vietu izcīnīja Monta Zauriņa, kura kvalifikācijas braucienos izcīnīja vietu finālā, bet viņai nedaudz pietrūka, lai iegūtu godalgotu vietu. Pusfinālam kvalificējās: Elizabete Galvane (S14 grupā 8.vieta), Gerda Asnāte Berkolde (S14 grupā 12.vieta), Kristīne Pence (S14 grupā 7.vieta), Jānis Kubuliņš (V14 grupā 8.vieta), Gustavs Galvans (V16 grupā 9.vieta).

Otrajā sacensību dienā jaunie sportisti sacentās brīvajā stilā. Martins Kristers Celms V12 grupā ieguva 1.vietu 49 slēpotāju konkurencē, savukārt S16 grupā 3.vietā finišēja Jolanta Pence. Pirmajā sešniekā iekļuva: Kristīne Pence (S16 grupā 5.vieta), Ērika Jermacāne (S16 grupā 6.vieta), Jānis Kubuliņš (V14 grupā 5.vieta), Anna Nikola Berkolde (S12 grupā 5.vieta).

“Protams, medaļas nenāk tāpat vien, jaunie sportisti kopā ar treneri Lāsmu Gabdulļinu ir ieguldījuši lielu darbu, un prieks, ka tas nes arī rezultātus. Brīžiem tas pat šķiet nereāli, ka mūsu jaunieši spēj pienācīgi konkurēt un pat uzvarēt pilsētu sporta skolu audzēkņus, kuri ikdienā var trenēties Eiropas līmeņa trasēs, par kādām šeit, Lejasciemā, mēs varam tikai sapņot,” saka D.Puidze un piebilst, ka šosezon ir arī kāds īpašs jaunums - SK “Lejasciems” sportisti ar Gulbenes novada pašvaldības atbalstu ir ieguvuši sacensību iesildošos tērpus.

“Tas ļauj mūsējos nekļūdīgi atpazīt starp pārējiem sportistiem un popularizēt gan sporta klubu “Lejasciems”, gan arī Lejasciema un Gulbenes novada vārdu. Paldies pašvaldībai par atbalstu! Košie un pamanāmie tērpi ļauj lieliski pamanīt mūsu komandas sportistus, kuri kā bitītes izklīst gar trases malām, lai uzmundrinātu komandas biedrus. Ieslēpojot finišā, jau atkal komandas biedri ir klāt, lai palīdzētu novilkt slēpes, iedotu tēju, priecātos par lielisko startu vai uzmundrinātu par zaudēto sekundi līdz Latvijas čempiona titulam vai pirmajam trijniekam,” viņa saka.

Pievieno komentāru

Sports