Slēpošana: veiksmīgi starti Balkanu apļos

26.februārī Rekovā divpadsmito reizi norisinājās tautas slēpojums „Balkanu apļi”, kur sportisti varēja pārbaudīt savus spēkus attiecīgi 1.5 – 15.4 kilometri garās distancēs, atkarībā no vecuma grupas. Uz sacensībām bija devušies arī apmēram 35 Gulbenes novada slēpotāji.

Jaunākās grupas meitenēm S 10 grupai bija jāslēpo 1.5 kilometri un lejasciemiete Ērika Jermacāne izcīnīja pirmo vietu, bet trešajā pozīcijā viņas treniņbiedrene Ance Kaspare.

S 12 grupas meitenes spēkiem mērojās 2.4 kilometri garā distancē, otro vietu ieguva beļaviete Samanta Lesniece, bet trešā Diāna Kurepina.

V 14 grupas zēniem 4.3 kilometru slēpojumā diezgan pārliecinošu uzvaru svinēja Ralfs Rudzītis, otrajā vietā Leonards Kaspars. S 16 grupas meitenēm otro vietu ieguva Annija Liše. V 16 grupas zēniem 8 kilometros labu sniegumu demonstrēja Andris Beķeris, lielāko distances daļu viņš turējās spēcīgāko vīriešu trijniekā un savu vecuma grupu pārliecinoši uzvarēja. Otro vietu ieguva Matīss Danisevičs. S 18 grupas jaunietēm 4.3 kilometru distancē par uzvarētāju kļuva Undīne Zača, savukārt, jauniešiem trīs reizes garākā distancē otro vietu ieguva Ilmārs Šumskis.

Sievietes sacentās 2 apļu jeb 8 kilometru distancē, par uzvarētāju kļuva Dace Anča, otro vietu izcīnīja Līga Berkolde. Vīriešiem divas reizes garākā distancē trešo vietu ieguva Jānis Bunkovskis.

4.3 kilometrus veica S 40 grupas dalībnieces un par uzvarētāju šajā grupā kļuva Lāsma Gabdulļina, bet otro vietu ieguva Sandra Volodina, bet trešajā pozīcijā Sarmīte Gobiņa.

V 50 grupas kungiem 8 kilometros pārliecinoši uzvarēja Antis Zunda.

Vīriešiem V 70 grupā par uzvarētāju kļuva Jānis Ančs. V 60 grupā otrais Ivars Zariņš, bet trešais Pēteris Borodkins.