Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smagatlētika: kausa kopvērtējumā – ļoti sīvas cīņas

Siguldā pagājušajās brīvdienās norisinājās Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā uz reižu skaitu, kas vienlaikus bija arī 15. Latvijas kausa posms. Sacensībās startēja arī 10 sporta kluba "Gulbenes K.S.P." dalībnieki.

Komandu vērtējumā - otrie Šajās sacensībās bija jāveic viens vingrinājums svaru stieņa spiešanā guļus (uz stieņa tika uzlikts atlēta personīgais svars, kurš bija jāspiež tik reižu, cik var). Sieviešu grupā (jāspiež puse no sava personīgā svara) svaru kategorijā līdz 57 kilogramiem 2.vietu ieguva Larisa Cīrule, kura 22 kilogramus uzspieda 20 reizes. Jauniešu grupā svaru kategorijā līdz 66 kilogramiem 3.vietu ieguva Jānis Skangalis, kurš 52 kilogramus uzspieda 11 reizes. Svaru kategorijā virs 83 kilogramiem uzvaru izcīnīja Roberts Bašķers (90 kilogramus uzspieda 23 reizes), arī absolūtajā vērtējumā viņam - 1.vieta. 3.vietā savukārt ierindojās Dzintars Lācis, kurš 83 kilogramus uzspieda 15 reizes, un 4.vietu ieguva Edžus Suntažs, kurš 86 kilogramus uzspieda 11 reizes. Junioru grupā svaru kategorijā līdz 74 kilogramiem 6.vietā ierindojās Andrejs Šilo (62 kilogramus uzspieda 20 reizes). Svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Gints Šķenders (74 kilogramus uzspieda 32 reizes) un 4.vietu - Jānis Kravalis (82 kilogramus uzspieda 23 reizes). "Open" grupā svaru kategorijā līdz 83 kilogramiem Normunds Aizupietis ieguva 5.vietu (76 kilogramus uzspieda 27 reizes). Senioru grupā svaru kategorijā virs 105 kilogramiem Andrejs Puķīte arī ieguva 5.vietu (136 kilogramus uzspieda 11 reizes). Komandu vērtējumā 12 komandu konkurencē gulbenieši izcīnīja 2.vietu un pēc Latvijas kausa kopvērtējumā šobrīd ir 2.vietā.

 

Bez cīņas nepadosies

"Mūsu komanda trenējas spēka trīscīņai, nevis spiešanai guļus, tādēļ šīs sacensības nebija mums pateicīgas. Komanda šīm sacensībām tika komplektēta tikai piektdien, jo vairāk tika domāts taktiski, kā komandu vērtējumā izcīnīt labāku vietu, kas arī izdevās. Komandai klāt nākuši jauni atlēti J.Skangalis un E.Suntažs, kuri arī uzrādīja labus rezultātus. Liels paldies L.Cīrulei, kura ar savu labo startu nesa lielu ieguldījumu komandu vērtējumā. Jau iepriekš esmu teicis, ka mūsu komandas plusi ir tieši sievietes, kuras komandu ieskaitē dod labus punktus," saka komandas pārstāvis Aigars Cīrulis.

 

"Šoreiz uzvarēja mūsu sīvākie konkurenti - viņu komanda, gluži pretēji, ir tendēta tikai uz spiešanu guļus. Priekšā vēl ir trīs kausa posmi, tad arī redzēsim, kā veiksies, taču bez cīņas mēs nepadosimies, ko saprot arī pretinieki, tāpēc nākamajos posmos liela nozīme būs taktiskajām cīņām. Pašlaik no 1.vietas mēs atpaliekam tikai piecus punktus, bet divi no trīs pēdējiem posmiem ir spēka trīscīņā, kur mēs esam favorīti. Ļoti ceru, ka komandas atlēti izturēs gan fiziski, gan morāli šo maratonu. Lielākā mērā Latvijas kausa kopvērtējums izšķirsies Aizkraukles čempionātā, jo mūsu komandas uzdevums būs, lai mūsu konkurenti - Kuldīgas komanda - neuzvarētu šajā posmā, tāpēc uz šo posmu mūsu komanda brauks ļoti kuplā skaitā."

 

A.Cīrulis atzīst, ka pēc šīm sacensībām bijis nedaudz nolaidis rokas, domājot, ka komandas izredzes izcīnīt uzvaru kopvērtējumā ir mazinājušās, bet komandas atlēti viņam ieteica plānot un pateikt, kuram kurā svara kategorijā jāstartē un uz kurām sacensībām jābrauc, pārējo viņi izdarīs paši, kas pierāda komandas atlētu mērķtiecīgumu un cīņassparu.

Pievieno komentāru

Sports