Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smagatlētika: kopvērtējumā pakāpjas uz 1.vietu 6

Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." sacensībās Alūksnē pārstāv ļoti kupls dalībnieku skaits, startē arī vairāki jauni atlēti.

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnē uz novada čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus, kas vienlaikus bija arī astotais Latvijas kausa posms, pulcējās spēcīgākie Latvijas atlēti. Sacensībās kopumā startēja 101 dalībnieks. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." pārstāvēja 24 dalībnieki.  

Sieviešu grupā startēja trīs Gulbenes novada pārstāves. Svaru kategorijā līdz 47 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 30 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņai - 3.vieta. Svaru kategorijā līdz 63 kilogramiem 2.vietu ieguva Māra Petrovska ar rezultātu 27,5 kilogrami un svaru kategorijā līdz 84 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Egija Petrovska ar rezultātu 35 kilogrami.

 

Jauniešu grupā svaru kategorijā līdz 53 kilogramiem uzvaras laurus plūca Krišs Mazūrs ar rezultātu 37,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 74 kilogramiem Kristaps Stalovskis ar rezultātu 80 kilogrami ierindojās 4.vietā. Svaru kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Dzintars Lācis ar rezultātu 115 kilogrami, savukārt 3.vietu ieguva Uldis Ķiploks ar rezultātu 80 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem uzvaru izcīnīja Roberts Bašķers ar rezultātu 140 kilogrami, viņam arī absolūtajā vērtējumā - 1.vieta.

 

Junioru grupā svaru kategorijā līdz 59 kilogramiem uzvarēja Andrejs Šilo ar rezultātu 95 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 66 kilogramiem Elāns Gorodko ar rezultātu 87,5 kilogrami ieguva 2.vietu. Svaru kategorijā līdz 74 kilogramiem Gints Šķenders ar jaunu Latvijas rekordu 150 kilogrami izcīnīja 1.vietu. Svaru kategorijā 83 kilogramiem 3.vietu ieguva Jānis Kravalis ar rezultātu 142,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem 4.vietu ieguva Sandis Ķiploks ar rezultātu 140 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem uzvaru izcīnīja Uvis Vasiļenko, arī uzstādot jaunu Latvijas rekordu - 200,5 kilogrami un absolūtajā vērtējumā iegūstot 1.vietu. Šajā pašā svaru kategorijā 3.vietu ieguva Rauls Garais ar rezultātu 150 kilogrami. Svaru kategorijā virs 120 kilogramiem uzvarētāja godā Didzis Dzērve ar rezultātu 170 kilogrami.

 

"Open" grupā svaru kategorijā līdz 59 kilogramiem labākais ar rezultātu 45 kilogrami bija Kristaps Fjodorovs. Svaru kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vietu ieguva Igors Šatrovs ar rezultātu 55 kilogrami. Aigars Cīrulis ar rezultātu 150 kilogrami svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem ieguva 4.vietu, 6.vietā ierindojās Anatolijs Savickis ar rezultātu 110 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem 7.vietu ieguva Toms Mezītis ar rezultātu 155 kilogrami.

 

Senioru grupā virs 40 gadiem svaru kategorijā virs 120 kilogramiem uzvaras laurus plūca Andrejs Puķīte ar rezultātu 180 kilogrami. Senioru grupā virs 50 gadiem svaru kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Vanags ar rezultātu 70 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta. Svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem labākais bija Jānis Pērkons ar rezultātu 52,5 kilogrami, absolūtajā vērtējumā iegūstot 3.vietu.

 

Komandu vērtējumā „Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 1.vietu, arī kopvērtējumā pēc astotā posma ieņemot jau 1.vietu. Kausu Alūksnē sporta kluba "Gulbenes K.S.P." dalībnieki izcīna jau trešo gadu pēc kārtas.

 

"Mūsu komandai šīs sacensības bija ļoti veiksmīgas un pelnīti izcīnīta 1.vieta komandu konkurencē, taču tas mūsu dzīvi Latvijas kausa kopvērtējumā vēl neatvieglo, jo 2.vietas ieguvēji no mums atpaliek tikai par vienu punktu, bet priekšā vēl ir četri posmi un smagākās cīņas visus vēl tikai sagaida," uzsver komandas pārstāvis A.Cīrulis.

 

"Jāuzslavē pilnīgi visi mūsu komandas atlēti, kas startēja šajās sacensībās. Varu būt ļoti gandarīts, ka mums Gulbenē ir ļoti labi attīstījies šis sporta veids un ka uz sacensībām braukt ir gatavi visi. Kā jau iepriekš esmu minējis, mūsu komandas pluss ir sievietes un seniori, kā trūks citām komandām. Ļoti labus rezultātus uzrādīja arī U.Vasiļenko.

 

Nākamgad mums ar viņu būtu jādodas uz starptautiskajām sacensībām, jo Latvijas līmenī viņš ir labākais atlēts svaru kategorijās līdz 93 kilogramiem un 105 kilogramiem, bet viņam ir vajadzīgs progress starptautiskās sacensībās. Jāuzteic arī Roberts un Gints, galvenais turpināt ieguldīt darbu treniņprocesos."

 

A.Cīrulis īpaši vēlas uzslavēt komandas jaunos atlētus, sakot viņiem paldies - tie ir L.Cīrule, R.Garais, D.Dzērve, K.Fjodorovs, I.Šatrovs, U.Ķiploks, S.Ķiploks, A.Savickis, J.Pērkons.

 

"Domāju, ka viņi arī turpmāk startēs mūsu komandas rindās. Protams, liels paldies par labajiem startiem šajās sacensībās arī visiem pārējiem atlētiem!" saka A.Cīrulis. Komanda pateicas par atbalstu Gulbenes pilsētas pārvaldei, sporta centram un veikalam „Gigants LV".

Pievieno komentāru

Komentāri 6

edzis

nu jaaa prieks kad vismaz gulbenes vardu paceļ latvijā. a tie siiikie ***i kuriem skauž, tā ari par viņiem neko neuzzin un nezinās jo tik sēž pie datora vai smird apkart. ej skriet resniit!

pirms 7 gadiem, 2012.10.21 14:02

lasītājs

Godīgi sakot kauns pat lasīt tādu murgu. Tik nesmuki un necivilizēti....Varbūt Dzirksteles pārstāvji var palasit un veikt savas korekcijas.....

pirms 7 gadiem, 2012.10.17 21:05

protams ka pasi sevi slavesim,ne jau tu,tev vienkarsi skauz un gan jau esi siks skalu perdelis,kas tik neta mak *** un smirdet,atnac uz kacalku vai satiec kadu uz ielas un pasaki to acis perdeli

pirms 7 gadiem, 2012.10.16 21:20

Nu malači cilvēki - kautko dara brīvajā laikā. Dabiski tas nav pārējiem interesanti.Neviens nenāks skatīties, bet priekš sevis nodarboties forši, kāpēc nē !

pirms 7 gadiem, 2012.10.16 18:54

To-malvine

a kas tev skauz?un kada jums vispar dala ko vini lieto vai nelieto,ta ir vinu izvele nevis juseja,SKAUDULI................

pirms 7 gadiem, 2012.10.15 23:11

Sports