Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smagatlētika: Latvijas kausa kopvērtējumā – 2.vieta

Jēkabpilī 8.decembrī norisinājās Jēkabpils atklātais čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu), kas vienlaikus bija arī 18. Latvijas kausa posms. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." sacensībās pārstāvēja pieci dalībnieki.

Sieviešu grupā 2.vietu, uzstādot jaunu Latvijas rekordu vilkmē no zemes un summā jauniešu grupā, ieguva Žanete Skopāne ar rezultātu 160 kilogrami. Vīriešu grupā svaru kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 437,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 83 kilogramiem labākais bija Gints Šķenders ar rezultātu 607,5 kilogrami un 6.vietu ieguva Kristaps Stalovskis ar rezultātu 422,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem uzvaru, uzstādot jaunus Latvijas rekordus, jauniešu grupā izcīnīja Roberts Bašķers ar rezultātu 682,5 kilogrami, arī absolūtajā vērtējumā starp jauniešiem viņam - 1.vieta. Komandu vērtējumā "Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 2.vietu un arī Latvijas kausa spēka trīscīņas izcīņā kopvērtējumā šogad izcīnīta 2.vieta.  

Nedaudz pietrūkst līdz Sporta meistara normatīvam

"Šajās sacensībās Latvijas kausa kopvērtējumā neko vairs nevarēja mainīt, tāpēc uz tām gatavojās tikai R.Bašķers, jo viņam šogad ir pēdējais gads jauniešu grupā, nākamgad viņš jau startēs junioru grupā. Viņa uzdevums bija labot Latvijas rekordus, ko viņš arī veiksmīgi izdarīja. Pagaidām nav Latvijā tāda jaunieša, kurš tuvākajos gados varētu labot viņa uzstādītos rekordus. Jāpiebilst, ka Robertam līdz Sporta meistara normatīvam pietrūka 37,5 kilogramu, kas nav tik daudz. Ja viņš būtu gatavojies tieši šim startam, būtu šo normatīvu izpildījis, bet viņa startēšana bija nepieciešama komandas cīņā Latvijas kausā, tādēļ viņš nevarēja kvalitatīvi sagatavoties šīm sacensībām, taču tas būs mērķis, ko viņš sasniegs nākamgad," stāsta komandas pārstāvis Aigars Cīrulis.

 

"Pārējiem komandas atlētiem šis starts vairāk bija kā treniņprocess. Protams, esmu priecīgs, ka viņiem izdevās ļoti labi nostartēt. Patīkami, ka atlētiem izdevās izcīnīt 2.vietu komandu vērtējumā un tikai mazliet pietrūka līdz 1.vietai, jo galvenais uzstādījums šoreiz bija nostartēt savā līmenī."

 

Guvuši lielu pieredzes bagāžu

Runājot par Latvijas kausa kopvērtējumu, A.Cīrulis atzīst, ka ir apmierināts ar izcīnīto 2.vietu.

 

"60 komandu konkurencē, manuprāt, tas ir gandrīz tas pats, kas 1.vieta. Šajā maratonā, kura laikā mūsu komandas atlēti gada laikā nostartēja vairāk nekā 20 sacensībās, bija jāiztur ļoti liela slodze. Mūsu komanda ir vienīgā komanda Latvijā, kas šādā režīmā startēja jau trešo gadu, tādēļ jāatzīst, ka 2.vieta ir ļoti labs rezultāts. Turklāt mūsu komandas atlētu rezultāti šajā sezonā tikai auga un tika uzstādīts ļoti daudz jaunu Latvijas rekordu. Komanda šo trīs gadu laikā ir guvusi lielu pieredzes bagāžu, kā trūkst citu komandu atlētiem," vērtē A.Cīrulis.

 

Tagad pēc dažu atlētu starta Latvijas čempionātā spiešanā guļus šosestdien un svētdien komanda varēs apmēram pusotru mēnesi atpūsties, lai tad atkal pamazām atsāktu treniņprocesu un startus.

 

"Vēlos pateikt lielu paldies visiem komandas atlētiem, kas palīdzēja Latvijas kausa izcīņā un ļoti ceru, ka viņi nākamgad turpinās tikpat cītīgi trenēties un uzrādīt augstus rezultātus!" Komandas vārdā A.Cīrulis pateicas par atbalstu Gulbenes sporta centram un veikalam „Gigants LV".

Pievieno komentāru

Sports