Smagatlētika: svarīgākie starti vēl priekšā

Astoņi sporta kluba "Gulbenes K.S.P." dalībnieki sestdien devās uz Cēsīm, kur notika Cēsu novada čempionāts pietupienos ar svaru stieni, kas vienlaikus bija arī 12. Latvijas kausa posms

Svaru kategorijā līdz 53 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Krišs Mazūrs ar rezultātu 45 kilogrami.

Arī svaru kategorijā līdz 66 kilogramiem Andrejs Šilo ar rezultātu 120 kilogrami ieguva 1.vietu.

Svaru kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Normunds Aizupietis ar rezultātu 190 kilogrami, 2.vietu ieguva Gints Šķenders ar rezultātu 180 kilogrami.

Svaru kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvaru izcīnīja Roberts Bašķers ar rezultātu 205 kilogrami.

Svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem Aigars Cīrulis ar rezultātu 225 kilogrami arī izcīnīja 1.vietu, savukārt absolūtajā vērtējumā viņš ieguva 2.vietu.

Svaru kategorijā līdz 120 kilogramiem uzvaras laurus plūca Toms Mezītis ar rezultātu 230 kilogrami un svaru kategorijā virs 120 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Puķīte ar rezultātu 250 kilogrami.

Komandu vērtējumā "Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 1.vietu. Latvijas kausa kopvērtējumā gulbenieši ieņem 2.vietu, no 1.vietas atpaliekot par 2 punktiem.

"Šīs sacensības tika aizvadītas labā gaisotnē, jo bijām pārāki par pretiniekiem, tādēļ atlēti sacensībās varēja startēt atbrīvotāk nekā citkārt un šis starts bija kā treniņš. Liels paldies puišiem par labo startu un svarīgiem izcīnītajiem punktiem! Grūti pat izcelt kādu atlētu, jo pilnīgi visi nostartēja labi un uzrādīja labus rezultātus. Svarīgākie starti vēl tikai priekšā, tādēļ galvenais ir turpināt tikpat neatlaidīgi trenēties un ievērot sportisko disciplīnu," saka komandas pārstāvis A.Cīrulis.

"Latvijas kausa kopvērtējumā mēs no 1.vietas vēl atpaliekam par 2 punktiem, bet priekšā vēl ir pieci kausa izcīņas posmi. Ja mūsu komanda vai mūsu konkurenti nepiedalīsies kādā no kausa posmiem, uzreiz izstāsies no cīņas par šīgada Latvijas kausu, tāpēc mums priekšā vēl svarīgas sacensības.

Protams, slodze būs milzīga. Jācer, ka komandas atlēti izturēs to un cīnīsimies par uzvaru Latvijas kausa kopvērtējumā par spīti visam."

A.Cīrulis piebilst, ka pats svarīgākais starts komandas atlētiem būs Latvijas čempionātā spēka trīscīņā 3.novembrī, kas norisināsies Gulbenē.

"Domāju, ka mūsu līdzjutējus varēsim priecēt ar labu startu šajā čempionātā, jo mājas sienas viennozīmīgi spēlēs par labu mūsu komandai," ir pārliecināts A.Cīrulis.

Komandas vārdā viņš pateicas Gulbenes sporta centram un veikalam „Gigants LV" par sniegto atbalstu.