Smagatlētika: veiksmīgi startē Ķekavā 1

Pagājušajās brīvdienās Ķekavā norisinājās Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē (individuāli un pāriem) no zemes, kas vienlaikus bija arī astotais Latvijas kausa posms. Gulbeni sacensībās pārstāvēja astoņi sporta kluba "Gulbenes K.S.P." dalībnieki.

Individuālajā grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Krišs Mazūrs ar rezultātu 80 kilogrami. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem uzvaru izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 195 kilogrami un 2.vietu ieguva Aivars Brezinskis ar rezultātu 195 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Normunds Aizupietis ar rezultātu 225 kilogrami un Kristaps Stalovskis ar rezultātu 155 kilogrami ieguva 4.vietu. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 4.vietu ieguva Gints Šķenders ar rezultātu 240 kilogrami. Arī Aigars Cīrulis svara kategorijā līdz 93 kilogramiem ar rezultātu 250 kilogrami izcīnīja 4.vietu un 5.vietu ieguva Roberts Bašķers ar rezultātu 237,5 kilogrami. Kausa kopvērtējumā - 3.vieta
Pāru grupā svara kategorijā līdz 132 kilogramiem uzvarēja A.Šilo/ A.Brezinskis ar rezultātu 280 kilogrami, 2.vietu izcīnīja K.Mazūrs/ K.Stalovskis ar rezultātu 150 kilogrami. Svara kategorijā līdz 166 kilogramiem uzvaras laurus plūca A.Cīrulis/ N.Aizupietis ar rezultātu 450 kilogrami, 3.vietu ieguva R.Bašķers/ G.Šķenders ar rezultātu 420 kilogrami. Komandu vērtējumā „Gulbenes K.S.P." komanda 16 komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu un pēc astotā Latvijas kausa posma spēka trīscīņas kopvērtējumā ieņem 3.vietu.

Jāturpina trenēties

Komandas pārstāvis A.Cīrulis atzīst, ka sacensības ir izdevušās.

"Jau trešo gadu pēc kārtas esam Ķekavas kausa ieguvēji. Ja iepriekšējos gados uzvara nāca viegli, šogad nācās pasvīst, jo rezultāti bija ļoti blīvi, taču neviens no komandas atlētiem, kas individuālajos startos neiekļuva godalgotajās vietās, nav sarūgtināts, jo mūsu rezultāti priekš starpsezonas ir ļoti labi, bet galvenie starti sāksies rudenī," stāsta A.Cīrulis.

Viņš piebilst, ka šajās sacensībās startēja gandrīz visi labākie Latvijas atlēti šajā vingrinājumā, tāpēc pilnīgi visi Gulbenes komandas atlēti ir apmierināti ar saviem startiem, jo ieņemt ceturto vai piekto vietu šādā konkurencē ir ļoti labs rezultāts.

A.Cīrulis norāda, ka komandai ir pievienojies arī jauns atlēts K.Mazūrs, kurš šajās sacensībās uzvilka divus savus personīgos svarus.

"Tagad viņam tikai jāturpina trenēties. Arī pārējiem puišiem būs jāatsāk nopietni trenēties, jo rudens un ziemas mēneši būs smagi - priekšā vēl ir ļoti daudz sacensību. Šajā gadā cīņa par Latvijas kausu būs smaga, jo arī citas komandas acīm redzami progresē un cīnīties paliek arvien grūtāk, taču mūsu komandas atlēti ir apņēmības pilni un rudens/ ziemas sezonas sacensības arī parādīs, kas šogad būs Latvijas spēcīgākā komanda spēka trīscīņā. Atklāti sakot, mēs esam tie, kas dzen citas komandas atlētus smagi trenēties, jo mūsu komanda ir uzstādījusi augstu latiņu spēka trīscīņā, ko vēlas pārspēt arī citas komandas."

Komandas atlēti saka paldies Gulbenes novada domei, Gulbenes sporta centram un veikalam „Gigants LV" par sniegto atbalstu.