Smilšu volejbola sezona rit pilnā sparā

Sestdien Litenes un Gulbenes stadionā notika Balvu novada atklātā pludmales volejbola čempionāta II posms, savukārt svētdien Gulbenes stadionā norisinājās Gulbenes novada un „Vidzemes Būvnieka” kausa izcīņas II posms smilšu volejbolā dāmām.

Viens posms notiek Gulbenes novadā
Balvu novada atklātajā pludmales volejbola čempionātā paredzēti seši posmi, no kuriem viens notika Gulbenes novadā. II posms bija pulcējis sešas komandas senioru 40+ grupā, vīriešiem pamatgrupā piedalījās desmit, bet dāmām - tikai viena komanda no Viļakas.

V 40+ grupas volejbolisti sacentās Litenes volejbola laukumos, kur visas sešas komandas izspēlēja apli (katrs ar katru) vienu setu līdz 21 punktam. Visās spēlēs un II posmā uzvarēja Gulbenes novada komanda „Serve”, kurā spēlē Vitālijs Platais, Ivars Kupčs un Gunārs Mačeks. 2,vietā - Bērzpils komanda „Ozolvienība” (Ē.Mičulis, A.Pušpurs), 3.vietā - mūsu komanda „Jānis un Jānis” (Jānis Brūniņš un Jānis Sudrabs).


Vīriešu pamatgrupā uz otro kārtu bija ieradušās desmit komandas –  trīs no Gulbenes, pārējās no Bērzpils, Balviem, Viļakas un Borisovas. Par uzvarētājiem kļuva bērzpilieši (Elmārs Rakstiņš un M.Jansons), 2.vietā – Balvu/Viļakas apvienotā komanda „Tagil”, 3. - „Bērzpils” (J.Šusters, I.Barkāns). Pirmo sešnieku noslēdza Gulbenes duets „Kosmoss” (Gints Grodnis un Mārtiņš Ķikusts).

Uzvar jau otro reizi pēc kārtas

Svētdien Gulbenes stadionā norisinājās Gulbenes novada un „Vidzemes Būvnieka” kausa izcīņas II posms smilšu volejbolā dāmām, kur deviņu komandu konkurencē jau otro reizi pēc kārtas uzvarēja Gulbenes duets „LaMa” (Laura Stradiņa un Madara Umure). Šajā posmā bija nākušas klāt trīs jaunas komandas – no Madonas, Lejasciema/Lizuma apvienotā un viena vietējā komanda. Jāpiebilst, ka šajā posmā bija par vienu komandu mazāk nekā iepriekš, tas izskaidrojams ar faktu, ka vienlaikus Jūrmalā norisinājās Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās: vienā - piecas, otrā – četras. Tika izspēlēts aplis. No katras apakšgrupas četras komandas turpināja cīņu „krusta” spēlēs. Uzvarētājkomandas cīnījās par 1.-4.vietu, bet zaudētājas – par 5.-8.vietu. Izspēlējot apli, par II posma čempionēm diezgan pārliecinoši kļuva „LaMa” meitenes. Par 2.-3.vietu bija sīva cīņa un tikai seta galotnē noskaidrojās, ka 2.vietu izcīnīja komanda no Madonas (Baiba Lutere un Ilze Rubule). 3.vietā tāpat kā iepriekšējā posmā - komanda „Bites” (Inita Medne un Inese Ubaga). 4.vietu izcīnīja jaunpienācējas no Lizuma/Lejasciema - komanda „Maska” (Mairita Buklagina un Zane Žīgure).


Organizatori saka paldies stadiona darbiniekiem par labi sagatavotiem laukumiem un SIA „Vidzemes Būvnieks” (personīgi Jānim Boktam).


II posma sacensības kungiem notiks 23.jūlijā, bet dāmām 24.jūlijā Litenes stadionā. Savukārt jauniešiem šodien Gulbenes sporta centra stadionā norisinās Latvijas jaunatnes vasaras spēļu „TIO volejs 2011” I posms.

Pievieno komentāru

Sports