Smilšu volejbols: 2.posmā dāmām uzvar Lizuma duets, kungiem - "Pēda"

Gulbenes stadionā 26.jūlijā norisinājās Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas sacensību smilšu volejbolā otrais posms. Dāmām atkārtoti par uzvarētājām kļuva Lizuma duets - Arta Buklagina/Laila Mele, kungiem uzvaru svinēja komanda „Pēda” - Nauris Lepiks/Mārtiņš Celms.

Tāpat kā pirmajā posmā dāmām spēkiem mērojās divpadsmit komandas. Šoreiz komandas tika izdalītas četrās apakšgrupās, kurās izspēlēja apli – katra ar katru. Pēc  grupu spēlēm „krustos” tikās apakšgrupu pirmās un otrās vietas. Pirmajā pārī tikās iepriekšējā posma līderes Lizums un otrās vietas ieguvējas „Akulas”. Ar rezultātu 21:16 Lizums bija pārākas un iekļuva pirmajā četrniekā. 

Otrajā „krustā” ar rezultātu 21:17 Gulbene 98 uzvarēja „LA”, trešajā pārī „Brunetes” ar rezultātu 21:18 bija pārākas pār „LORA” komandu, bet ceturtajā „krusta” spēlē „Bolidamī” pieveica Gulbene 94 (21:11). 

Turpinājumā zaudētājkomandas cīnījās par 5.-7.vietu, savukārt „krustu” uzvarētājas – par 1.-4.vietu. Tā cīņā par 7.-8.vietu ar rezultātu 21:10 „LORA” svinēja uzvaru pār „LA”. Mačā par 5.-6.vietu „Akulas” bija pārākas pār Gulbene 94 (21:16).

Finālčetrnieka otrajos „krustos” Lizums ar rezultātu 21:18 pārspēja Brunetes un ieguva tiesības cīīties par 1.vietu, bet otrajā pārī Gulbene 98 ar rezultātu 21:18 bijā pārākas pār „ Bolidamī”.

Mačā par trešo vietu ar rezultātu 21:18 „Bolidamī” (Dārta Borodkina/Līva Misiņa) svinēja uzvaru pār „Brunetēm” (Diāna Asatrjana/Maija Smiltniece).

Spēle par 1.vietu diezgan pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 21:12 svinēja Lizuma volejbolistes (Arta Buklagina/Laila Mele), pārspējot Gulbene 98 jaunietes Gabriellu Kallasi un Kristu Artu Gargurni.

Paralēli norisinājās cīņas arī kungiem. No iepriekšējā posma šoreiz piedalījās tikai viena komanda – Litene. Savukārt otrajā posmā bez mājiniekiem bija vieskomandas no Alūksnes un Siguldas.

Vīriešiem spēkiem mērojās astoņas komandas, kas bija izdalītas divās apakšgrupās, kurās izspēlēja „apli”.

Pēc grupu spēlēm noskaidrojās, ka cīņu par godalgotajām vietām finālcetrniekā turpinās dueti „Pirksts”, Vasiļjevs/Valainis, „Resnā Zupa” un „Pēda”.

Pirmajā „krusta” spēlē ar rezultātu 21:15 komanda „Pēda” svinēja uzvaru pār duetu „Pirksts”. Otrajā pārī „Resnā Zupa” ar rezultātu 21:17 bija pārāki pār Vasiļjevu/Valaini.

Mačā par trešo vietu komanda „Pirksts” (Renārs Kozlovecs/Ralfs Krievāns) ar rezultātu 21:11 pārspēja Vasiļjevu/Valaini un izcīnīja trešo vietu.

Cīņā par pirmo vietu duets „Pēda” (N.Lepiks/M.Celms) ar rezulātu 21:17 bija pārāki pār „Resno Zupu” (Nauri Paeglīti/Kasparu Kaverski).

Noslēdzošā III kārta gan dāmām,  gan kungiem norisināsies jau šosestdien, 2.augustā. Dāmas spēkiem mērosies Gulbenes, bet kungi  - Litenes stadionā.

Pievieno komentāru

Sports