Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smilšu volejbols: beidzies Jaungulbenes pagasta turnīrs

Jaungulbenes pagastā 1.augustā beidzās smilšu volejbola kārtējā sezona. Turnīrs risinājās četrās kārtās, un kopvērtējumā tika noteiktas trīs labākās ieskaites, informē Jaungulbenes pagasta sporta  organizators Arnis Cāns.

“Kopumā pagasta smilšu volejbola turnīrā piedalījās 14 komandas vīriešu konkurencē (dažas komandas izmantoja nolikumā paredzēto iespēju, ka trešais spēlētājs var būt sieviete) un 4 jauniešu konkurencē vecumā līdz 16 gadiem, kas spēlēja 3 pret 3 bez dzimumu iedalījuma. Tāpat kā ik gadu, jāizceļ Līgo kārta – vasaras saulgriežos spēlēt bija sanākušas 16 vienības,” stāsta A.Cāns.

Kopvērtējumā nepieciešamo ieskaišu skaitu sasniedza 7 pieaugušo un 2 jauniešu komandas. Rezultātā 1.vietu jauniešiem izcīnīja komanda “Betmenmobil”, kurā spēlēja Ričards Andrejevs, Sintija Biseniece, Ērika Logina un Ronalds Nikolajevs, un 2.vietu ieguva komanda “Teroristes”, kuras sastāvā bija Betija Glāzniece, Gita Beinaroviča un Sanija Ozoliņa. Pieaugušo konkurencē 1.vieta – komandai “Kalna iela” (Jānim Pāvuliņam, Aivaram Blauvam un Līvai Misiņai), 2.vieta – komandai “Jaungulbene” (Aigaram Upītim, Andrim Cānam un Andrim Spilvam) un 3.vieta – komandai “Brāļi” (Normundam Upītim, Linardam Siliņam, Emīlam Biseniekam un Martai Nipānei).

“Jāpiebilst, ka spēles notika bijušās Jaungulbenes profesionālās vidusskolas sporta bāzes trīs laukumos. Par to turpmāko likteni pagasta sportistiem gan trūkst informācijas,” saka A.Cāns. ◆

Pievieno komentāru

Sports