Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smilšu volejbols: cīņas turpinās

11.augustā notika trešais Gulbenes novada un “Vidzemes būvnieka” kausa izcīņas posms smilšu volejbolā sievietēm, kurš norisinājās Lizuma smilšu laukumos.

Piedalījās septiņas dāmu komandas, kuras izspēlēja apli – katra ar katru. Spēlēja divus setus, un dažas spēlēs beidzās neizšķirti. Rezultātā 7.vietu ieguva komanda „Duml”, 6.vietu – „Taņa”, 5.vietu – ŠOKO”, 4.vietu – „Lizums”. Godalgotajā trijniekā iekļuva komanda „Bites” (Inita Medne, Inese Ubaga), viņām - 3.vieta, 2.vietu izcīnīja duets „Un tā” (Madara Umure, Lauma Lazdiņa), bet par uzvarētājām kļuva komanda „Rūdža” (Sanda Ragozina, Solvita Vīcupa, Sandra Vaivode).

Pēc nedēļas, 24.augustā, Gulbenes stadionā ar finālposmu beigsies volejbola vasaras sezona. Lai gan nolikumā paredzēts, ka finālā piedalās astoņas sezonas labākās komandas, tomēr, ņemot vērā jauno meiteņu – volejbolistu - aktivitāti, turnīra organizators aicina desmit labākās vienības. Kā pirmās finālposmam ir kvalificējušās komanda „Rūdža”, otrās – „Un tā”. 3.- 4.vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja divas komandas, bet priekšrocība bija pēdējais posms, tādējādi kā trešās kvalificējušās komanda „Lizums”, bet ceturtās – „Eu, Zaķīt!”. Piektās – „Bites”, sestās – „ŠOKO”, septītās – „Trīs septītnieki”, astotās – „Vinčesteri”, devītās – „Duml”, desmitās – „Taņa”.

Paldies par atbalstu „Vidzemes būvniekam”, personīgi Jānim Boktam, sacensību organizatoriem Dzintaram Vasiļjevam un Lienei Ķikustei, kā arī Lizuma pagastam par uzņemšanu, veicinot volejbola attīstību Gulbenes novadā!

Pievieno komentāru

Sports