Smilšu volejbols: izspēlē Gulbenes novada un Litenes kausa pirmā posma sacensību spēles

Litenē pasākuma “Vasara sākas Litenē” ietvaros 20. maijā norisinājās Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas smilšu volejbolā sieviešu un vīriešu komandām pirmā posma sacensības.

Litenes smilšu volejbola laukumi pulcēja 17 vīriešu komandas un 4 dāmu komandas, starp kurām viena vīriešu veterānu un viena sieviešu-veterānu komanda.

Sieviešu komandas izspēlēja “apli” līdz divu setu uzvarai. Pirmo vietu pirmajā posmā izcīnīja Gulbenes komanda “MARVEL” (Līva Misiņa, Maija Smiltniece un Krista Misiņa), kas visās spēles izcīnīja uzvaru. Sīvākā cīņa viņām bija jau pirmajā mačā ar S 35+ grupas komandu “Savējās” (Iluta Rudzīte, Inita Medne un Vera Terentjeva), kad bija nepieciešams trešais izšķirošais sets (13:21; 21:6; 15:13). Otro vietu ieguva “Savējās”, bet trešo vietu ieguva komanda Alūksne.

Vīrieši tika sadalīti četrās apakšgrupās. Pēc grupu spēlēm komandas turpināja cīņu pēc “divmīnusu sistēmas”. Finālā par pirmo vietu tikās divas Balvu novada komandas. Ar rezultātu 21:10 par pirmā posma uzvarētājiem kļuva Keišs/Zelčs, bet otrajā vietā - duets Balvi (Imants Kairišs, Aleksandra Agaņkovs). Par trešo vietu cīnījās K.U.B.E. un Vasiļjevs/Naglis. Ar rezultātu 21:16 uzvaru svinēja un bronzas godalgas ieguvēja Gulbenes novada volejbolisti Dzintars Vasiļjevs un Mārtiņš Naglis.

Nākamais Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas posms notiks 8. jūlijā. Dāmas spēkiem mērosies Gulbenes stadionā, bet kungi – Litenes stadionā. Noslēdzošais posms būs Gulbenes novada svētku ietvaros 29. jūlijā Gulbenes stadionā.

Sacensību organizators Vitālijs Platais pateicas Litenes pagasta pārvaldei, personīgi pārvaldes vadītājam Vilnim Lapiņam par ceturtā pludmales volejbola laukumu izveidi un inventāra iegādi.

Pievieno komentāru

Sports