Smilšu volejbols: medaļas ir sadalītas

Augustā pēdējā saulainajā sestdienā Gulbenes stadionā norisinājās „Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas" 4.pēdējā posma sacensības smilšu volejbolā kungiem.

Sacensību nolikums paredz, ka labākos smilšu volejbolistus nosaka pēc 3 labāko aizvadīto posmu kopsummas. Tikai vienādu punktu skaita gadījumā augstāka vieta komandai, kura izcīnījusi augstāku vietu pēdējā posmā. Kungiem V 40 + grupā noslēdzošais posms bija pulcējis trīs komandas, kuras visas arī kandidēja uz kopvērtējumu. Visas sezonas garumā šajā vecuma grupā piedalījās piecas vienības.

 

Mūsu novada komanda „Serve" (Vitālijs Platais, Ivars Kupčs un Gunārs Mačeks) jau sezonas gaitā bija izvirzījušies vadībā, divus posmus noslēdz kā uzvarētāju, bet vienā - kā otrie. Tā arī noslēdzošajā kārtā viņi izcīnīja pirmo vietu, nodrošinot arī uzvaru kopvērtējumā. Otro vietu 4.posmā ieguva Balvu volejbolisti „Vecie buki", bet trešajā pozīcijā arī kaimiņi no Balviem duets „Shark". Tomēr sezonas kopvērtējumā „Shark" ieguva otro vietu, bet „Vecie buki" - trešo.

 

Vīriešu pamatgrupā uz pēdējo kārtu bija ieradušās 14 komandas, kas tika sadalītas četrās apakšgrupās, kur no katras grupas pirmā un otrā vieta turpināja spēlēt labāko komandu astotniekā pēc „divmīnusu sistēmas". Rezultātā par posma uzvarētājiem kļuva duets „Marķīzs" (Dzintars Vasiļjevs un Kārlis Karolis), otrajā vietā - komanda „Kosmoss" (Sanda Ragozina un Gints Grodnis), bet trešie - duets „Madona" (Vasīlijs Trusovs un Rita Rubule).

 

Līdz ar to par kopvērtējuma uzvarētājiem ar 57 punktiem kļuva „Madona", otrajā pozīcījā ar 55 punktiem - „Marķīzs", bet godalgoto trešo vietu ar 53 punktiem izcīnīja „Kosmoss" (sezonas garumā vēl spēlēja Dainis Melnis).

 

Vērtējot trīs labākos posmus, ceturto vietu sezonā ar 44 punktiem ieguva komanda „Animal" (Artūrs Drīzulis, Sandis Dzērve, Viktors Visočanskis). 5.-7.vietu ar vienādu punktu skaitu - 43 - dalīja trīs komandas, bet tā kā izšķirošais ir pēdējais posms, tad 5.vietu izcīnīja duets „Čīčas" (Kaspars Drīzulis un Jānis Melngailis), kas pēdējā posmā ieguva 4.vietu.

 

Olimpisko sešnieku noslēdza komanda „UGD" (Dzintars Peksts un Artūrs Vičs), bet Alūksnes vienība „GR" pēdējā posmā traumas dēļ palika bez spēlētāja un nācās samierināties ar 14.pozīciju, tādejādi arī kopvērtējumā tikai 7.vieta.

 

8.vietu ieguva Litenes komanda „Passat"(Mārtiņš Ķikusts, Roberts Platais), bet 9.pozīcijā „Brālēni" (Jānis un Ritvars Gineviči, Vilnis Meisītis).

 

Līdz ar to vasaras sezona ir noslēgusies, medaļu komplekti gan dāmām, gan kungiem ir sadalīti, atliek ievilkt elpu un gatavoties rudens - ziemas sezonai.

 

Turnīra organizatori V.Platais un Dz.Vasiļjevs saka paldies stadiona darbiniekiem par labi sagatavotiem laukumiem , SIA „Vidzemes Būvnieks" un personīgi Jānim Boktam, kā arī Litenes pagastam. Ar speciāli sagatavotu balvu paldies tika teikts arī visu posmu sekretārei Marutai Blumbergai.

Pievieno komentāru

Sports