Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smilšu volejbols: norisinās kausa pirmā kārta

Litenē sestdien norisinājās Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas smilšu volejbolā sieviešu un vīriešu komandām pirmā posma sacensības.

Vīriešu konkurencē startēja 15 jauniešu un 2 veterānu (40+) komandas. Veterānu komandām, kas bija ieradušās no Saulkrastiem un Balviem, tika ļauts izspēlēt savstarpējo spēli, kurā uzvarēja Saulkrastu “Meža draugs”. Šajā komandā spēlēja dalībnieki (Ivars Einiks, Vilis Pūtelis, Guntars Kampernovs), kuriem visiem bija vairāk nekā 50 gadi, tādēļ viņi varēja spēlēt trijatā. Veterāniem tika piedāvāta arī iespēja spēlēt ar jauniešiem, un abas komandas šo iespēju izmantoja. Komandas tika sadalītas četrās grupās. No katras grupas divas labākās komandas turpināja cīņu par godalgām. Rezultātā finālā spēlēja divas viesu komandas – no Alūksnes un Balviem.

Sīvā cīņā 1.vietu turnīrā izcīnīja komanda “Plaušas” (Rihards Mihailovs un bobslejists no Alūksnes Intars Dambis), 2.vietu ieguva viesu komanda no Balviem – Rihards Zvejnieks un Nauris Lepiks. Par 3.vietu cīnījās viena no veterānu komandām - “Balvi”, kur spēlēja Imants Kairišs un Guntis Rakstiņš, un mūsu novada komanda “Stradi”. Šajā cīņā uzvarēja pieredzējušie balvenieši, mūsējie palika 4.vietā. 5.vietā ierindojās veterānu komanda “Meža draugs”.

Sieviešu konkurencē sacentās 7 komandas. 1.vietu turnīrā izcīnīja komanda “Pikaso” (Solvita Vīcupa, Inese Ubaga, Daiga Ņikitina). “Parasti turnīrā piedalās apmēram 15 komandas, taču šoreiz sagadījās, ka Aizkrauklē norisinājās nopietns volejbola turnīrs, tādēļ daudzi volejbolisti bija devušies spēlēt uz turieni. Šoreiz turnīrā piedalījās tikai 2 dāmu veterānu komandas – no Saulkrastiem un Gulbenes, tādēļ nolēmām, ka visas dāmu komandas cīnīsies vienā grupā, un šoreiz spēcīgākās izrādījās tieši mūsu veterānes,” stāsta turnīra organizators Vitālijs Platais.

2.vietu ieguva komanda “Gulbenes moto” (Marina Vīksniņa un Diāna Petuhova), 3.vietā ierindojās komanda “JĒ JĒ 2” (Enija Baumgarte un Jelizaveta Černova). Sieviešu komandas spēlēja viesu nama “Pededzes” volejbola laukumos. V.Platais pateicas “Pededžu” saimniekam Jānim Plūmem par sacensību uzņemšanu un volejbola laukumu sagatavošanu, Ārijai Samsonovai par sieviešu turnīra vadīšanu, kā arī Dzintaram Vasiļjevam un Marutai Blumbergai par vīriešu turnīra vadīšanu.

Pievieno komentāru

Sports