Smilšu volejbols: sieviešu un vīriešu komandas cīnās 2.posma sacensībās

Aizvadītajā sestdienā Gulbenes un Litenes pludmales volejbola laukumos norisinājās Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas smilšu volejbolā sieviešu un vīriešu komandām otrā posma sacensības.

Litenes smilšu volejbola laukumi pulcēja 7 vīriešu komandas, bet Gulbenes stadionā spēkiem mērojās 4 dāmu komandas.

Sieviešu komandas izspēlēja apli līdz divu setu uzvarai. Par divkārtējām uzvarētājām kļuvušas Gulbenes komanda “MARVEL” (Līva Misiņa/Maija Smiltniece), kas uzvaru svinēja pirmajā posmā, kā arī triumfēja šoreiz - otrajā posmā. “MARVEL” visās spēlēs izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0. Otrajā vietā komanda O2 (Pola Samanta Sarmule/Alīna Biļinska), viņas ar rezultātu 2:0 uzvarēja “Bumbiņas”, trešajā setā lika kapitulēt duetam “Savējās” un atzina “Marvel” pārākumu. Lai noskaidrotu trešās vietas ieguvējas, nācās skaitīt “lielos punktus”, kā rezultātā trešo vietu izcīnīja komanda “Bumbiņas” (Marina Vīksniņa/Krista Misiņa).

Vīriešu komandas arī spēlēja apli. Par uzvarētājiem šajā posmā kļuva “Vasiļjevs/Naglis” (Dzintars Vasiļjevs/Edgars Līcītis), kas iepriekšējā posmā izcīnīja trešo vietu. Jāpiebilst, ka šoreiz konkurenci nesastādīja Balvu novada sportisti, kas iepriekšējā posmā aizņēma augstākos divus goda pjedestāla pakāpienus. Duets “Vasiļjevs/Naglis” piecās cīņās uzvarēja ar 2:0 un tikai trešās vietas ieguvējiem komandai “Niknie bebri” “atdeva” vienu setu. “Niknie bebri” (Kristers Kanaviņš/Ralfs Skopāns) uzvarēja četrās cīņās, bet divās cīnījās neizšķirti, tādejādi izcīnot otro vietu. Trešo vietu ieguva duets “Litene” (Roberts Platais/Vilnis Meisītis).

Noslēdzošais posms būs Gulbenes novada svētku ietvaros 29. jūlijā pulksten 10.00 Gulbenes stadionā.

Pievieno komentāru

Sports