Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smilšu volejbols: sievietēm veiksmīgākās - alūksnietes, vīriešiem - balvenieši

Reizē ar soļošanas sacensībām stadiona otrā pusē norisinājās Atzeles (Gulbenes, Balvu un Alūksnes starpnovadu) atklātā un paralēli dāmu komandām „Gulbenes novada un Vidzemes Būvnieks" smilšu volejbola sacensību apvienotā kārta. „Atzeles kausam" šis bija trešais noslēdzošais posms.

Dāmām uz sacensībām bija ieradušās piecpadsmit komandas, kuras tika sadalītas trīs apakšgrupās. No katras grupas finālsešniekam kvalificējās divas labākās. Kā rezultātā par „Gulbenes novada un Vidzemes Būvnieks" II posma, kā arī „Atzeles kauss" III posma uzvarētājām kļuva komanda „Rūdža" (Solvita Vīcupa un Sanda Ragozina), otraja vietā - Lizums (Laila Melle, Alise Aigare), trešajā vietā - ciemiņi no Madonas „Eu, zaķīt!" (Rita un Ilze Rubules). Ceturtajā pozīcijā - „Un tā", piektās - „Safari", bet sestās - „Šoko". „Atzeles kausa" vērtējumā tika izdalītas divas vecuma grupas. Lai gan spēles notika kopējā sistēmā, vērtētas un apbalvotas tika atsevišķi. S 35+ grupā par posma uzvarētājām kļuva „ Safari" (Liene Ķikuste un Iluta Rudzīte), otrās - „Šoko" (Aija Vasiļjeva un Daiga Ņikitina), bet trešās komanda „Bites" (Inita Medne un Inese Ubaga). Visas vasaras garumā - trīs posmu kopvērtējumā godalgoto vietu trijnieka komandas palika nemanīgas, tikai mainījās izcīnītā vieta. Tā par „Atzeles kausa" čempionēm S 35+ grupā kļuva „Šoko", otrās - „Bites", bet trešās - „Safari".

Sievietēm kopvērtējumā uzvarēja Alūksnes duets „D-komanda", otrās - „LM", jo bija piedalījušās visos posmos, bet trešajā vietā, pateicoties Gulbenes posmam, - komanda „Rūdža". Diemžēl Alūksnes un Balvu posmos dāmu komandu atsaucība bija maza, bet patīkami, ka Gulbenē tā bija liela. Savukārt vīriešu komandām vislielākā atsaucība bija Alūksnes posmā, bet mazākā - Gulbenes.

Nākamā „Gulbenes novada un Vidzemes Būvnieks" 3.kārta būs apvienota ar Lizuma kausa posmu un notiks Lizuma stadionā 11.augustā.

Vīriešiem V 40+ grupā atsaucība pēdējā posmā bija pavisam niecīga - tikai divas komandas. Par uzvarētājiem kļuva komanda „Tālava" (Vitālijs Platais, Gunārs Mačeks un Jānis Strapcāns), bet otrie - komanda „Jā" (Andrejs Raginskis, Jānis Gruševs). „Atzeles kausa" kopvērtējumā par uzvarētājiem kļuva komanda „Tālava", otrie - „Kaimiņi" no Balviem (Arnis Voika un Gundars Kočāns), bet trešie - „Jā".

Vīrieši sacentās Litenes stadiona pludmales volejbola laukumos un piedalījās vienpadsmit komandas. Pēc apakšgrupu izspēlēm pirmo vietu izcīnīja duets „Balvi" (Gatis Stepanovs un Imants Kairišs), otrajā vietā „Borisova" (Kaspars Ločmelis, Elvis Logins, komandā bija arī Salvis Draviņš", bet trešajā vietā „Baltinava" (Arvis Zelčs, Uģis Silavnieks). Sesto vietu izcīnīja mājinieku trio (Zigmunds Aizupieis, Mārtiņš Valainis un Aleksandrs Lapiņš).

Kopvērtējumā par čempioniem Atzeles turnīrā kļuva Balvi, otrie - Baltinava, bet trešie - Borisova.

Paldies „Vidzemes Būvnieks", personīgi Jānim Boktam, kā arī sacensību organizētājiem Dzintaram Vasiļjevam un Vitālijam Platajam.

Pievieno komentāru

Sports