Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē sākas orientēšanās sacensības Kāpa2011

Jau šodien, 1.jūlijā ar startu Smiltenes apkaimē sāksies gada lielākās Latvijas orientēšanās sacensības „Kāpa 2011". Trīs dienas tajās vairāk kā 1400 orientieristi no desmit valstīm sacentīsies gandrīz 60 dažādās grupās. Sacensībām pieteikušies daudz kaimiņvalstu sportistu - lietuviešu un igauņu, kā arī orientieristi no ziemeļvalstīm.

Kā vēsta sacensību organizatori, tālākā valsts, no kuras sportisti ieradīsies uz sacensībām „Kāpa 2011", ir Spānija. Lielais ārvalstu dalībnieku skaits skaidrojams ar sacensību nozīmīgumu - sacensību pirmās dienas rezultāti elites grupās tiks iekļauti Starptautiskās Orientēšanās federācijas (IOF) veidotajā elites sportistu pasaules rangā, savukārt otrā un trešā diena būs arī EST-LAT Orientēšanās līgas etapi.

EST-LAT Līgas uzvarētāji tiks noteikti, summējot divpadsmit labāko startu koeficientus, vienādas punktu summas gadījumā ņemot vērā nākamo labāko koeficientu. Pēc divām sacensību kārtām elites grupā līderos gan Igaunijas, gan Latvijas orientieristi: Aija Skrastiņa no Latvijas S21 grupā (OK Briksnis) un Timo Sild no Igaunijas V21 grupā (OK Võru).

EST-LAT Orientēšanās līga izveidota projekta EU 34861 „Est-O-Lat league" ietvaros partnerībā ar Igaunijas Orientēšanās federāciju. Tā galvenais mērķis ir atjaunot orientēšanās sporta tradīcijas un nodrošināt sporta veida ilgtspēju projekta teritorijā, izveidojot Igaunijas - Latvijas orientēšanās līgu. Līgas ietvaros sacensības trīs disciplīnās: SkiO, MTBO un FootO.

Līgas kopvērtējuma uzvarētāji tiek noteikti katrā disciplīnā atsevišķi un tiek apbalvoti pēdējās disciplīnas sacensībās attiecīgajā sezonā. FootO tiek apbalvoti seši labākie elites grupu uzvarētāji un trīs labākie pārējo grupu uzvarētāji. Vairāk informācijas par EST-LAT Orientēšanās līgu iespējams atrast interneta adresē www.lof.lv/liga.

Pievieno komentāru

Sports