Šobrīd gulbenieši ir līderos

Latvijas 2.līgas čempionātā mūsu komandas savā laukumā aizvadījušas kārtējās spēles.

FB „Gulbene/Juniors" sacentās ar Madonas FK „Kvarcs". Pretiniekiem nenoliedzami bija pārsvars, bet mūsu jaunie futbolisti lieliski aizsargājās. Pirmā puslaika izskaņā madonieši guva vārtus, un tas beidzās 0:1. Otrajā puslaikā tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas un radās vairāki bīstami momenti pie viesu vārtiem. Spēles izskaņā FK „Kvarcs" guva vēl vienus vārtus un uzvarēja ar 2:0.

FB „Gulbene 2005" komanda spēlēja ar FK „Balvu Vilki/Mārupe". Šajā spēlē gulbeniešu pārsvars bija tiešām milzīgs. Pretinieki mūsu vārtsargu patraucēja pāris reizes spēles laikā. Pirmos vārtus guva Māris Bērziņš, bet pēc pāris minūtēm Mikus Rubenis realizēja 11 metru soda sitienu. Puslaika izskaņā precīzs bija Renārs Šķenders, un spēles pirmā puse beidzās 3:0. Otrajā puslaikā vēlreiz izcēlās R.Šķenders, tad efektīvus vārtu guva Dainis Tašiņš. Spēles kompensācijas laikā precīzs bija Arnis Ivanovs, un rezultātā uzvara ar 6:0.

Vēl vienā spēlē „Ozoli AZ/Jaunlaicene" Apē ar 1:10 kapitulēja Ludzas/Kārsavas komandai.

Nākamās spēles gulbeniešiem notiks izbraukumā, kad 18.jūlijā Madonā spēlēs FB „Gulbene 2005" un 19.jūlijā Ludzā, kur spēlēs FB „Gulbene/Juniors". Turpinās arī pieteikšanās minifutbola turnīram „Mītavas Open 2009" , kurš notiks 1.augustā Gulbenes stadionā.