"Soči 2014": Inga Dauškane ārpus labāko sešdesmitnieka 10 kilometru klasikā

Nacionālo ziņu aģentūra "Leta" informē, ka Latvijas distanču slēpotāja Inga Dauškāne šodien, 13.februārī, ierindojās 65.vietā Soču olimpisko spēļu desmit kilometru klasiskā stila slēpojumā. Kopumā sacensībās piedalījās 75 sportistes.

Sportiste distanci veica 36 minūtēs un 13,1 sekundē, no zelta medaļnieces polietes Justīnas Kovaļčikas atpaliekot par septiņām minūtēm un 55,3 sekundēm. Sudraba medaļu ceturtdien izcīnīja Šarlote Kalla no Zviedrijas, kura ieguvusi jau ceturto olimpisko medaļu karjerā.

Jau ziņots, ka brīvā stila sprintā I.Dauškane ieņēma 59.vietu 67 sportistu konkurencē.

Aģentūra vēsta, ka I.Dauškane ir pieredzes bagātākā distanču slēpotāja Latvijas komandā, bet 33 gadus vecajai sportistei šīs ir pirmās olimpiskās spēles. Lielu daļas karjeras viņa aizvadīja militārās pieccīņas sacensībās, bet slēpošanai pievērsās vien 2010.gadā un šobrīd ir neapstrīdami labākā Latvijas slēpotāja.