"Soči 2014": Melbārža četrinieks uzvar otrajā braucienā un pakāpjas uz 2.vietu 1

Latvijas vadošais bobsleja četrinieks ar pilotu Oskaru Melbārdi ieņem 2.vietu pēc Soču olimpisko spēļu pirmajiem diviem braucieniem, bet Oskara Ķibermaņa ekipāža ieņem dalītu 13.vietu. Atlikušie divi braucieni svētdien no plkst. 11.30.

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmajā braucienā trasē devās septītie, ar trešo labāko starta laiku (4.77) finišā uzrādot piekto rezultātu. Līderim Aleksandram Zubkovam mūsējie zaudēja 0,28 sekundes, bet labāko trijnieks bija 0,21 sekundes attālumā.

Ķibermanis ar Raivi Broku, Helviju Lūsi un Vairi Leibomu startēja sešpadsmitie, pirmajā braucienā izcīnot 15.vietu (+0.86).

Otrajā braucienā Melbārža četrinieks atkārtoja labāko laiku startā (4.75), bet trasē bija pārliecinoši labākie, summā pakāpjoties uz 2.vietu tikai 0,04 sekundes aiz līdera Aleksandra Zubkova. Tikai 12 sekundes simtdaļas Melbārdim pēc pirmās dienas zaudē Vācijas pirmā ekipāža ar pilotu Maksimiljanu Ārndtu, bet ceturtais ir Stīvens Holkombs no ASV.

Tikmēr Ķibermanis braucienā uzrādīja 13.laiku, summā pakāpjoties uz dalītu 13.pozīciju (+1.01). Kritienu otrajā braucienā piedzīvoja kanādieša Džastina Kripsa četrinieks.

Kopumā sacensībās piedalās 30 ekipāžas.

Melbārdis šonedēļ pirmajos divos treniņbraucienos uzvarēja, tad ieņēma 3. un 4.vietu, bet piektdien ierindojās 7. un 8.pozīcijā. 

Jāatgādina, ka divniekos Melbārdis/Dreiškens ieņēma augsto 5.vietu, kas ir atkārtoti labākais Latvijas sasniegums olimpiskajā bobslejā pēc neatkarības atgūšanas, tikai nedaudz atpaliekot no bronzas pozīcijas. Ķibermanis/Leiboms ierindojās 16.vietā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

gulbene rullē

Malači tā tik turpināt, Daumants labākais

pirms 6 gadiem, 2014.02.23 10:32

Sports