"Soči 2014": uz olimpiskajām spēlēm dodas arī Daumants Dreiškens 4

Šodien uz Soču ziemas Olimpiskajām spēlēm devās arī Latvijas bobslejisti, tostarp arī mūsu Daumants Dreiškens.


Daumants “Dzirkstelei” atklāj, ka pagājušajā nedēļā bobslejistiem vēl notika intensīvi treniņi. Lai arī lielākā daļa Latvijas olimpiešu jau ir Sočos un piektdien piedalījās atklāšanas ceremonijā, bobslejisti todien vēl aizvadīja treniņus tepat Latvijā, Ventspilī, un uz spēlēm izlidoja tikai šodien.

“Trenējāmies divreiz dienā. Ņemot vērā fizisko nogurumu, līdz šim satraukumam laika vēl nebija, gan jau vēl to nedaudz izbaudīsim, aizbraucot uz Sočiem,” saka bobslejists.

“Kas attiecas uz fizisko kondīciju, pēdējie treniņi parādīja, ka visi ir optimālā formā, cik nu katrs šobrīd ir spējīgs būt. Atliek tikai tehnika – kāda tā ir, tāda ir, bet jācīnās ar to pašu, kas mums ir!”

Daumants stāsta, ka komandas, kas jau ir ieradušās Sočos, šajās dienās jau piedalījās treniņbraucienos. Protams, būs arī seši oficiālie treniņbraucieni gan divniekos, gan četriniekos, un tajos piedalīsies arī latviešu bobslejisti. Daumants spriež, ka diez vai kādas nopietnas izmaiņas trasē ir veiktas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kad tur notika Pasaules kausa posms.

Runājot par mērķiem Olimpiskajās spēlēs, Daumants atklāj, ka komandā skaļi par tiem neviens nerunā.

“Domāju, ka katram droši vien mērķi ir citādāki. Varbūt debitantiem ir svarīgi vienkārši būt olimpiādē, bet citiem mērķi ir augstāki. Man personīgi gribas uzlabot savus rezultātus, kādi man ir bijuši olimpiādē!”


Arī šoreiz pavadīt mūsu olimpieti uz lidostu “Rīga” bija devušies Gulbenes novada pārstāvji.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sports