Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien sākas dalībnieku reģistrācija 20. Nordea Rīgas Maratonam

Šodien oficiāli tiek uzsākta dalībnieku reģistrācija nākamā gada Nordea Rīgas maratonam. 20. Nordea Rīgas maratons notiks 2010. gada 23. maijā.

"Sekojot pasaules vadošo maratonu pieredzei, kad reģistrācijas process tiek uzsākts gadu iepriekš, šogad arī Nordea Rīgas maratons reģistrāciju uzsāk jau astoņus mēnešus pirms pasākuma, lai dotu iespēju visiem dalībniekiem izvēlēties atbilstošāko distanci un tai attiecīgi sagatavoties. Dalībnieku reģistrācija notiek izmantojot Tehnoloģiju partnera - Lattelecom - izstrādāto Baltijā modernāko datu bāzi un dalībnieku reģistrācijas sistēmu," informē Inese Ķīkule.   

Nordea Rīgas maratona oficiālā reģistrācija tika uzsākta ar preses konferenci

 

Organizatori cer, ka 2010. gadā Nordea Rīgas maratona vietējā un starptautiskā atpazīstamība augs un kopumā pasākumā varētu piedalīsies vismaz 10 000 dalībnieki.

 

"Lai nodrošinātu visu dalībnieku drošību un augstu servisa līmeni, pasākuma organizatori un partneri jau tagad strādā pie Nordea Rīgas maratona sagatavošanas darbiem. Tuvojoties 20.gadu jubilejai, Nordea Rīgas maratona organizatori kā vienu no būtiskākajām prioritātēm izvirza starptautiskās atpazīstamības veicināšanu un cer, ka 2010.gadā izdosies piesaistīt līdz pat 1 500 ārvalstu skrējēju no dažādām pasaules valstīm," stāsta I.Ķīkule.

 

I.Ķīkule norāda, ka 2010. gadā tiks saglabāta iepriekšējā starptautiski jau sertificētā trase ar startu 11.Novembra krastmalā un finišu pie „Arēnas Rīga". Visu distanču dalībniekiem būs iespēja šķērsot Vanšu tiltu un aplūkot Rīgas centra skaistākās vietas.

 

Dalībnieku izvēlei būs pieejamas piecas distances - maratona distance (42km 195 m), pusmaratona distance (21km 097,5 m), mini maratona distance (5 km), maratona stafete (12km + 8km + 8,5km + 13,5km = 42km 195m), kā arī „Vienotības kilometra" distance cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 

Dalībai Nordea Rīgas maratonā ir iespējams pieteikties līdz 2010. gada 19. maijam, piesakoties oficiālajā mājas lapā www.nordearigasmaratons.lv un Nordea bankas filiālēs visā Latvijā.

 

Pievieno komentāru

Sports